Přeskočit na obsah
Domů » Váš dotaz » zamaskování šedin na “myší hnědi” » Odpověď na: zamaskování šedin na “myší hnědi”

Odpověď na: zamaskování šedin na “myší hnědi”

#786
Zita
Správce

Dobrý den Heleno,
na takovéto zamaskování šedin a zároveň zachování přirozené barvy jsou ideální blond odstíny. Ty na šedinách udělají efekt “melíru”, takže už nevypadají jako šediny, přestože zůstanou světlé, a vlastní barva se nezmění, jen se lehce zvýrazní. Navrhuji vyzkoušet buď Středně blond Khadi, nebo kombinaci Zlatá blond Cosmetikabio a Cassie.
Středně blond šediny natónuje jen velice lehce, tam kde jich je více (na skráních) bude barva více vidět. tento odstín je velice jemný, téměř neznatelný – je zde “riziko” že barva nebude moc vidět (hlavně na jednotlivých šedinách nahoře), ale pokud jde o první barvení po delší době, tak se nemusíte bát, že by barva byla příliš výrazná. Pokud se stane že barva chytne málo, barvení po pár dnech zopakujte.
Pokud budete chtít použít Zlatou blond Cosmetikabio s Cassií, tak si je namíchejte v poměru 1:1, tak vznikne intenzivnější blond, která bude vidět i na těch jednotlivých šedinách nahoře. Tato kombinace má výhodu, že při dalším barvení si můžete upravit poměr barev, buď odstín utlumit nebo zvýraznit (Cassia je bezbarvá a odstín zesvětluje). U této barvy bude trvat 1-2 dny, než se odstín ustálí, hned po umytí ještě nebude tak patrný, může mít nepatrný nádech lehce do šedo-zelena, ale jen na šedinách.
U obou barev zalévejte vodou 50°c, nechte 1 hodinu.

https://www.haaro-naturo.cz/barveni/stredne-blond/
https://www.haaro-naturo.cz/barveni/zlata-blond/
https://www.haaro-naturo.cz/barveni/cassia-2/

zdravím,
Zita