Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » barva na velké šedivé až bílé odrosty

barva na velké šedivé až bílé odrosty

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 11 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4769 Odpovědět
    Kateřina Kaincová
    Host

    Dobrý den, měla bych zájem vrátit se k přírodni barvě. Momentálne mam odrostlý velký kus barvy a taktéž od kadeřnice barvu chemickou vymývanou nějakým přípravkem. Moje původní barva byla tmavě hnědá ale zhledem k tomu ze jsem uz sediva az bila byly odrosty vzdy hodne patrne. Mohly byste mi poradit jakou barvu u Vas objednat aby vypadala prirozene a hlavne aby chytla?

    Dekuji

    Kateřina

    #4771 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Kateřino,

    odrost už máte skutečně skoro bílý, takže se nemusíte bát, že by barva nechytla – vidět bude dobře i ta nejsvětlejší.

    A nějakou světlou bych také rozhodně doporučila. Sice bude ještě nějaký čas odrůstat tmavší barva v koncích, ale ta postupně ještě více vybledne a hlavně úplně odroste.

    Světlá barva Vám nebude dělat viditelné odrosty, nebude to u hlavy po dvou týdnech “svítit”.  Světlých barev je ale velké množství odstínů, tak mi prosím zkuste popsat, jaký by se Vám líbil.

    Může být buď čistě blond – studená plavá blond, neutrální, tmavší blond, nebo více do zlata, nebo s lehkým měděným odleskem.

    Podle toho bychom pak vybraly konkrétní odstín.

    hezký večer

    Zita

    #4772 Odpovědět
    Kateřina Kaincová
    Host

    <p style=”text-align: center;”>Dobré dny i Vám paní Zito, děkuji za konzultaci a vstřícnost. Moje původní barva byla tmavě hnědá více do černa, takže bych chtěla zůstat spíš u hnědé než přejít k blond. Pokud by jste toto nedoporučovala dám na Vaší radu,ale šla bych asi spíš do studených tónů, případně s nádechem mědi.</p>
    Vydařený den plný spokojených zákaznic.

    Ps: Škoda že Vás mám přes celou republiku ( jsem z Jižních Čech) a nemohu Vás navštívit ve Vašem salónu.

    #4773 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Pokud to úplně neodmítáte tak bych přeci jen začala se světlou barvou. Vím, že pro toho, kdo byl zvyklý na hodně tmavé vlasy, je to těžké, ale opravdu se nemusíte bát. Na bílých vlasech působí velice přirozeně a odrosty témeř nejsou vidět, na rozdíl od tmavých barev.

    Navrhovala bych toto: zkusit světlou barvu, a pokud se v ní nebudete cítit, tak přejít na nějakou tmavší. Ta světlá by udělala první vrstvy, a tmavší barva pak případně bude lépe chytat. Ale tmavě hnědá  to nebude, to je na takto bílém podkladu problém.

    Namíchala bych tedy tmavší studenou blond, a tou byste si 2x obarvila celý stávající odrost, až k tmavým vlasům, stačí v rozmezí 2-3 týdnů. Na tmavé konce se barva dávat nebude. Pokud si na to zvyknete a odstín bude vyhovovat, dále byste si dobarvovala už jen bílý odrost u hlavy. Případně mi pak pošlete další fotku a můžeme zkusit odstín upravit.

    Pokud se ve světlejší nebudete cítit, dáme přes celou světlou část tmavší barvu. Ale stojí za to to alespoň vyzkoušet 🙂

    Objednejte si tedy barvu na míru, zašlu ji i s návodem, jedno balení vystačí na obě barvení.

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    zdravím, Zita

    #4774 Odpovědět
    Kateřina Kaincová
    Host

    Děkuji moc, dám na Vaší radu a zkusím to. A už to letí do košíku.

    #4775 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Děkuji za důvěru a věřím, že nebudete litovat 🙂 Z.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: Odpověď č. 4775 v barva na velké šedivé až bílé odrosty
Osobní informace: