Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » barvení přírodní barvou po chemickém přelivu

barvení přírodní barvou po chemickém přelivu

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #764 Odpovědět
    šárka klimešová
    Host

    Dobrý den,
    prosím o radu.

    Měla jsem světlý, dost hustý melír na mých přírodně tmavých vlasech cca rok. V melíru jsem již nechtěla pokračovat a tak jsem si ho nechala od kadeřnice přebarvit přelivem na odstín hodně podobný mé původní barvě, jen přeliv je samozřejmě sytější. Je to tmavě hnědá. Přeliv bych chemický, ne přírodní, aby se dobře přebarvil melír. Melír se přebarvil dokonale, barva je celistvá na celých vlasech.
    Chci přejít na barvení přírodními barvami doma sama a tak se chci zeptat, kdy mohu začít s barvením. Jak dlouho počkat po přelivu. Přeliv se bude postupně vymývat, takže ty konce vlasů budou opět po pár týdnech trochu světlejší než budu mít u kořínků, ale již by neměly být tak světlé, jako když to byl melír. Moje vlasy jsou strukturou spíš jemnější, rovné, i když tak středně husté.
    Takže bych ráda o radu, kdy tedy začít s barvením, jakou konkrétní barvu byste mi doporučila, odstín, atd…
    Děkuji za odpověď. S pozdravem.
    Klimešová šárka

    #773 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Šárko,
    s barvením přírodní barvou můžete začít klidně hned, žádný časový odstup není zapotřebí. Lepší bude naopak začít co nejdříve, protože se tím zmírní vymývání tmavého přelivu z melírů (i když ne úplně, trochu to světlat ještě bude).
    Ohledně konkrétního odstínu – záleží na tom, jakou máte představu o barvě, takže se ještě trochu doptám:
    Chcete svoji barvu ještě trochu ztmavit, nebo nechat ve stejném tónu? Aby působila trošku světlejším dojmem? Se studeným, nebo teplým nádechem? Nebo by se Vám líbilo jen trochu zvýraznit svoji přirozenou barvu? Máte šediny, případně kolik?
    Zkuste mi posat, jakou barevnou změnu si představujete oproti vlastní barvě, a něco vymyslíme 🙂
    zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Odpověď č. 773 v barvení přírodní barvou po chemickém přelivu
Osobní informace: