Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Henuji již několik let.

Henuji již několik let.

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lucie a poslední změna proběhla před 11 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4787 Odpovědět
    Lucie
    Host

    Dobrý den.Vas blog a rady jsou úžasné skoda ze podobnych kadernictvi neni vic.Libi se mi moc jen jsem z jižních Čech tudíž návštěva není moc reálná.Potrebovala bych poradit správný odstín jelikož mi je řečeno že melír slušel nejvíc ale nicil mi vlasy lámal doslova mám je jemne proto jsem se ho vzdala.A henna to neumí.Klidne bych od vás vzala barvu u vás namichanou.Taktez vhodny sampon.Predem dekuji.

    #4788 Odpovědět
    Zita
    Správce

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 2 týdny uživatelem Zita.
    #4789 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Lucie,

    podařilo se mi vložit fotky z Vašeho emailu…

    Ještě mi prosím napište, jakou barvu a který odstín používáte teď.

    Novou barvu Vám ráda namíchám, ale ani ta neumí zesvětlit. Ale protože máte teplejší hnědý odstín vlasů a hnědé oči, tak by šlo použít nějakou jemnou světlou barvu s měděno-zlatým tónem, která Vaše vlasy prosvětlí alespoň opticky a dodá jim hezký lesk. Také se na skráních začínají objevovat šediny, a tam bude barva výraznější a zůstane světlá. Jak budou vlasy více šedivět, budou stále světlejší a za pár let budete mít melír přírodní 🙂

    Ale abych odstín správně odhadla, potřebuji nejdříve znát ten současný.

    zdravím, Zita

     

    #4790 Odpovědět
    Lucie
    Host

    Děkuji a poprosím o smazáni fota obliceje neboť klame oči mám modre🙃po telefonu s vámi se těším na balíček a přeji krásný den.

    #4792 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den,

    jen tedy shrnu na čem jsme se domluvily.

    Dosud bylo barveno odstínem Sluneční blond od Khadi, který byl málo výrazný a va vlasy měly teplý tón.

    Namíchám béžový studenější odstín, tak, aby natónoval šediny a zvýraznil přirozenou barvu vlasů. Bude to jen takové lehké tónování a vlasy budou působit přirozeně.

    Foto obličeje smazáno 🙂

    hezký den

    Zita

    #4793 Odpovědět
    Lucie
    Host

    Ano děkuji jiz jsem psala na email.Hezky den preji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: Odpověď č. 4788 v Henuji již několik let.
Osobní informace: