Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » zamaskování šedin na “myší hnědi”

zamaskování šedin na “myší hnědi”

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Helena a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #776 Odpovědět
    Helena
    Host

    Dobrý den. Dovolila jsem si vložit dotaz, když je ta možnost. 🙂 Vlasy ostříhané na mikádo, vlnité, hrubší, nemám jich moc (spíš málo :-)) tak si chemické barvy nemůžu dovolit, to by mi na hlavě nic nezbylo. Barvu už mám dlouho svou přirozenou takovou tu myší hněd, ale chtěla bych jí zachovat, jen bych potřebovala nenápadně přibarvit šediny co se mi už nějakou dobu tvoří na skráních (už je to takový pramen) a shora už také pár šedivých vlásků je. Tak bych je jen chtěla lehce zamaskovat. Dříve jsem si dávala hennu na celou hlavu, ale už bych zrz ani tmavší nechtěla. Tak nevím, co by mi chytlo jen tak lehce, aby to byla ta světlejší hnědá co mám….nebo tmavší blond…jen zamaskovat ty šediny. Vlasy si umývám přírodním ovesným šamponem od weledy.
    Předem děkuji za odpověď Helena

    #786 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Heleno,
    na takovéto zamaskování šedin a zároveň zachování přirozené barvy jsou ideální blond odstíny. Ty na šedinách udělají efekt “melíru”, takže už nevypadají jako šediny, přestože zůstanou světlé, a vlastní barva se nezmění, jen se lehce zvýrazní. Navrhuji vyzkoušet buď Středně blond Khadi, nebo kombinaci Zlatá blond Cosmetikabio a Cassie.
    Středně blond šediny natónuje jen velice lehce, tam kde jich je více (na skráních) bude barva více vidět. tento odstín je velice jemný, téměř neznatelný – je zde “riziko” že barva nebude moc vidět (hlavně na jednotlivých šedinách nahoře), ale pokud jde o první barvení po delší době, tak se nemusíte bát, že by barva byla příliš výrazná. Pokud se stane že barva chytne málo, barvení po pár dnech zopakujte.
    Pokud budete chtít použít Zlatou blond Cosmetikabio s Cassií, tak si je namíchejte v poměru 1:1, tak vznikne intenzivnější blond, která bude vidět i na těch jednotlivých šedinách nahoře. Tato kombinace má výhodu, že při dalším barvení si můžete upravit poměr barev, buď odstín utlumit nebo zvýraznit (Cassia je bezbarvá a odstín zesvětluje). U této barvy bude trvat 1-2 dny, než se odstín ustálí, hned po umytí ještě nebude tak patrný, může mít nepatrný nádech lehce do šedo-zelena, ale jen na šedinách.
    U obou barev zalévejte vodou 50°c, nechte 1 hodinu.

    https://www.haaro-naturo.cz/barveni/stredne-blond/
    https://www.haaro-naturo.cz/barveni/zlata-blond/
    https://www.haaro-naturo.cz/barveni/cassia-2/

    zdravím,
    Zita

    #787 Odpovědět
    Helena
    Host

    Děkuji moc za odpověď!! 🙂 Škoda, že jsem z daleka, zašla bych k vám do salónu. 🙂 H.

    #789 Odpovědět
    Helena
    Host

    Dobrý den. Mockrát děkuji za pomoc. Barvení dopadlo tak jak jsem potřebovala, použita byla středně blond od Khadi. Šediny se krásně překryly a dostaly takový medový nádech a ostatní vlasy zůstaly přirozené a na slunci mají zlatavý odstín a krásně se lesknou.Určitě zase nakoupím!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
Odpověď na: Odpověď č. 786 v zamaskování šedin na “myší hnědi”
Osobní informace: