Přeskočit na obsah
Domů » Váš dotaz » blond špatně chytá » Odpověď na: blond špatně chytá

Odpověď na: blond špatně chytá

#4823
Zita
Správce

Dobrý den Kateřino,

vytvořit blond na šedinách mezi hnědými vlasy nebude problém, ALE… problém teď v první řadě bude, jak se zbavit těch nežádoucích odstínů. Asi Vás moc nepotěším, ale chvíli to potrvá. Ideální by bylo, nechat to přes léto co nejvíce vyšisovat, a chvíli vůbec nebarvit. Každá další vrstva totiž pod sebou zafixuje tu předchozí, a čím více jich tam teď dáte, tím hůř se budete nechtěného odstínu zbavovat.

Navrhovala bych toto: zkuste nyní vydržet co nejdéle bez barvení (a je mi jasné, že tohle jste slyšet opravdu nechtěla…), vzhledem k tomu, že je léto, tak by to mohlo jít celkem rychle. Aby to co nejvíce vybledlo, je důležité jednak proto, že tam ten odstín nechcete, ale také kvůli tomu, že po nabarvení blond barvou u kořínků by vzniknul nechtěný kontrast, který by vizuálně blond odstín “ubíjel” – mohl by působit  tak nějak nedobarveně.

Jakmile už to nevydržíte, začneme opatrně barvit. Zpočátku ale JEN odrostlou šedivou část těsně u hlavy. Na konci léta byste se už mohla dopracovat k něčemu pěknému 🙂

Pro konkrétní výběr světlého odstínu bych ale potřebovala fotografie – ideálně odrost z různých úhlů, při denním světle, a potom jako celek. Klidně se vyfoťte tak, že nebude vidět obličej, pokud ho sem nechcete dávat. Ale je to na Vás – mě stačí vlasy, s obličejem to zase více vypovídá o celkovém dojmu.

Také mi napište, jaké konkrétní odstíny Cosmetikabio a Khadi jste používala, jak často a jak dlouho.

Světlé barvy až na výjímky míchám, protože na trhu jich moc není, ale to nebude problém.  A také se musí intenzita hodně přizpůsobit množství šedin. Objednávají se jako barva na míru – ale to až uvidím fotky.

https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

Pokud vytrváte, určitě budete spokojená. Jen to nebude hned – ale to je u přírodních barev normální. Proměny u nás v salonu nejsou na jedno posezení, ale trvají klidně i rok. Takže zase tak “těžký případ” nebudete 🙂 🙂

krásný víkend a budu se těšit na pokračování

Zita

 

hezký víkend

Zita