Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » blond špatně chytá

blond špatně chytá

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4821 Odpovědět
  Kateřina
  Host

  Dobrý den,

  mám dotaz ohledně mých původně středně hnědých, nyní v přední části prošedivělých vlasech. Můj cíl byl nabarvit šediny na blond (lépe studený odstín), aby v hnědých vlasech vypadaly trochu jako blond melír. Vlasy mi rychle odrůstají, za 2-3 týdny mám již vidět šedivé kořínky, hnědá či jakákoliv tmavá tedy nepřichází v úvahu. Nechci žádné načervenalé odstíny (jahodová, zrzavá, oranžová, červená). Vyzkoušela jsem Cosmetikabio a Voono (bez efektu) a Khadi. Vše strikntně podle návodu. Khadi (s předbarvením) zezelenala (s čímž jsem počátala), ale po dvou dnech místo na tmavou blond přešla na fialový odstín. Vlasy jsou nyní odporné, mám chuť je oholit. Konce hnědé, vyšisované, prostředek nafialovělý (jak v 90letech moderní odstín bordó) a kořínky již opět šedivé. Děkuji za jakoukoliv radu.

  #4823 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Kateřino,

  vytvořit blond na šedinách mezi hnědými vlasy nebude problém, ALE… problém teď v první řadě bude, jak se zbavit těch nežádoucích odstínů. Asi Vás moc nepotěším, ale chvíli to potrvá. Ideální by bylo, nechat to přes léto co nejvíce vyšisovat, a chvíli vůbec nebarvit. Každá další vrstva totiž pod sebou zafixuje tu předchozí, a čím více jich tam teď dáte, tím hůř se budete nechtěného odstínu zbavovat.

  Navrhovala bych toto: zkuste nyní vydržet co nejdéle bez barvení (a je mi jasné, že tohle jste slyšet opravdu nechtěla…), vzhledem k tomu, že je léto, tak by to mohlo jít celkem rychle. Aby to co nejvíce vybledlo, je důležité jednak proto, že tam ten odstín nechcete, ale také kvůli tomu, že po nabarvení blond barvou u kořínků by vzniknul nechtěný kontrast, který by vizuálně blond odstín “ubíjel” – mohl by působit  tak nějak nedobarveně.

  Jakmile už to nevydržíte, začneme opatrně barvit. Zpočátku ale JEN odrostlou šedivou část těsně u hlavy. Na konci léta byste se už mohla dopracovat k něčemu pěknému 🙂

  Pro konkrétní výběr světlého odstínu bych ale potřebovala fotografie – ideálně odrost z různých úhlů, při denním světle, a potom jako celek. Klidně se vyfoťte tak, že nebude vidět obličej, pokud ho sem nechcete dávat. Ale je to na Vás – mě stačí vlasy, s obličejem to zase více vypovídá o celkovém dojmu.

  Také mi napište, jaké konkrétní odstíny Cosmetikabio a Khadi jste používala, jak často a jak dlouho.

  Světlé barvy až na výjímky míchám, protože na trhu jich moc není, ale to nebude problém.  A také se musí intenzita hodně přizpůsobit množství šedin. Objednávají se jako barva na míru – ale to až uvidím fotky.

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  Pokud vytrváte, určitě budete spokojená. Jen to nebude hned – ale to je u přírodních barev normální. Proměny u nás v salonu nejsou na jedno posezení, ale trvají klidně i rok. Takže zase tak “těžký případ” nebudete 🙂 🙂

  krásný víkend a budu se těšit na pokračování

  Zita

   

  hezký víkend

  Zita

   

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: blond špatně chytá
Osobní informace: