Přeskočit na obsah
Domů » Váš dotaz » Prosba o radu odstínu » Odpověď na: Prosba o radu odstínu

Odpověď na: Prosba o radu odstínu

#4869
Zita
Správce

To zesvětlení ale nakonec udělá každá chemická barva, i když je původně tmavá, snad kromě úplně černé. I v těch nejtmavších je peroxid, který odstraní většinu přirozeného pigmentu z vlasu a zesvětlí ho, i když to třeba není hned vidět. Ale jak se umělý pigment začne vymývat, zesvětlení se objeví. je to hezky vidět i u Vás v odrostu, který je tmavší než odrostlá barvená (světlejší) část.

A k tomu blond odstínu – u přírodních barev je to jinak, tam naopak ani ten nejsvětlejší odstín NEZESVĚTLÍ. Blond barvy právě nejlépe zachovají přirozený odstín, a jen natónují šediny. Použít by samozřejmě šla i nějaká hnědá barva, ale ta už zároveň změní (ztmaví) Vaši původní barvu.

Toto mi přijde pro začátek nejlepší – soustředit se na opravu barvy v délkách, a až budete spokojená a vlasy nahoře více odrostou, třeba vymyslet něco celkově výraznějšího. Ale s tím bych opravdu pár měsíců počkala.

Pokud budete chtít připravit barvy na míru, tak mi do poznámky stačí napsat, že je to podle poradny, a já už si vše dohledám. Zároveň by bylo lepší se v e-shopu zeregistrovat, potom u objednávek hned vidím, jaká barva se kdy míchala.

Vím, že to na první pohled vypadá složitě, ale nebojte se, není. Chce to začít a vyzkoušet si, jak fungují a jaké mají možnosti.

Také bych byla moc ráda, kdybyste sem pak dala výsledek 🙂