Přeskočit na obsah
Domů » Váš dotaz » Prosba o radu jak začít :-) » Odpověď na: Prosba o radu jak začít :-)

Odpověď na: Prosba o radu jak začít :-)

#4975
Dita
Host

Krásný večer,

nejprve chci poděkovat za zaslaný balíček a barvu na míru. Provázel ji nejen podrobný návod s poznámkami upravenými přímo pro mě, ale i osobní vzkaz, to v dnešní době už člověk nevidí. Děkuji za něj, i já Vám přeji krásný a hlavně klidný Advent a hodně zdraví 🙂

A teď k barvě. Zapojila jsem i manžela a rukou společnou jsme henu nanesli:-) Díky návodu se podařilo a i se velmi dobře vymyla z vlasů. Barva se mi moc líbí, myslím, že jste trefila pro mě to pravé 🙂 Děkuji moc:-) Její specifická vůně mi nevadila, vyvolalo mi to vzpomínky na vojtěškové granule pro mého zakrslého králíčka, co jsem před lety měla 🙂 Přidávám fotografie z výsledku.

Přiznám se, že teď nevím, co čekat. Naneseno v neděli, zítra si budu mýt hlavu běžným šamponem. Bude se hena vymývat? Nebo spíš odrůstat? Mám se připravit na další barvení v následujících dnech? Nebo spíš na dobarvení odrostů třeba za měsíc? Četla jsem, že napoprvé barva moc nechytí, ale mě se zdá krásná. Měla bych při dalším barvení nabarvit celou hlavu, nebo už jen to, co odrůstá? A nebo je to tak individuální, že musím počkat, jak se situace vyvine a podle toho, jak budou mé vlasy vypadat, buď nabarvit celou hlavu nebo jen odrosty?

Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásný předvánoční čas.

Dita