Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Prosba o radu jak začít :-)

Prosba o radu jak začít :-)

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Dita a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4959 Odpovědět
    Dita
    Host

    Dobrý den,

    ráda bych na doporučení kamarádky, která Vás chválí, začala u Vás s henou. Jsem úplný začátečník, a tak bych Vás chtěla poprosit o radu s jakou barvou začít. Byla by jahodová blond to pravé? A co vše bych měla ještě pořídit? Asi tuhý šampon před barvením…a dál nevím:-)

    Tady přidávám popis svých vlasů podle návodu, který tu máte:-)

    Moje přirozená barva je světlá do zrz, i moje pleť je bledá až průsvitná, mám šedomodré oči. Ale nejsem typ na studené odstíny.

    Nikdy jsem si vlasy nebarvila.

    V současnosti mám vybledlou patku/ofinu a rovnoměrně po celé hlavě se mezi mými vlasy vyskytují jednotlivé bílé vlasy (potvory), kterých postupně přibývá.

    Vlasy mám jemné (maskuji to používáním tužidla) a spíše rovné. Teď je mám ostříhané, takže díky namačkání tužidlem mám i nějakou tu vlnu:-)

    Nosím dlouhé vlasy, občas si je nechám ostříhat na delší mikádo, jako právě nyní.

    Líbilo by se mi oživit svoji barvu, klidně i zvýraznit zrzavé odstíny, zakrýt aspoň trochu bílé vlasy. Určitě bych nechtěla velkou změnu, ani žádnou barvu se studenými odstíny.

    Moje vlasy si během roku takt trochu dělají se svou přirozenou barvou, co chtějí. V létě mám vyšisované světlé prameny, spodní vlasy tmavší, v zimě mají vlasy trochu tmavší odstín. Obecně jsem zvyklá, že moje hlava je “strakatá”, takže nepotřebuji sjednotit. Spíš oživit a “omladit”, protože mi přijde, že bílé vlasy a určitá “unavenost” vlasů mi přidávají roky.

    Přidávám ještě pár fotografií. Dvě jsou před ostříháním, dvě pak teď po ostříhání.

    Moc děkuji za radu a těším se, že díky Vám mi to bude slušet jako mojí kamarádce, která u Vás už nakupuje pravidelně:-)

    Přeji Vám krásný zbytek roku

    Dita

    #4960 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Dito,

    vlasy máte docela světlé tak si myslím, že Jahodová blond by mohla být už hodně výrazná. Asi bych začala blond barvou, která hezky zvýrazní Váš přirozený odstín a šediny jen lehce natónuje do blond. Přidat časem na intenzitě nebude problém, ubírá se už hůř. Proto je vždycky lepší začít něčím jemnějším, byť s “rizikem”, že to bude méně výrazné, než jste si představovala. Pokud jsou ve vlasech zrzavé odstíny, tak je zvýrazní i blond barva. Nejzářivější bude barva na ofině, kde máte vlasy nejsvětlejší.

    Namíchala bych Vám zlatou blond, pokud byste se chtěla pustit do míchání sama tak bych asi doporučila Světle blond Khadi a Sluneční blond Khadi v poměru 2:1 na první barvení, podle výsledku se může postupně přidávat více Sluneční blond.

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    https://www.haaro-naturo.cz/svetle-blond/

    https://www.haaro-naturo.cz/slunecni-blond/

    zdravím, Zita

     

    #4961 Odpovědět
    Dita
    Host

    Krásný večer,

    velmi děkuji za Vaši zprávu a tipy. Líbí se mi cesta začít jemněji. Jako úplný začátečník bych určitě ráda využila Vaší nabídky namíchání barvy přímo pro mě. Mám využít objednání v části “Barva na míru” s odkazem na poradnu? Děkuji a přeji Vám krásný advent.

    Dita

    #4963 Odpovědět
    Zita
    Správce

    přesně tak, poznámka je k rozkliknutí v košíku, stačí napsat “dle poradny” nebo tak něco a já už si naši konverzaci dohledám 🙂 Z.

    #4966 Odpovědět
    Dita
    Host

    Právě jsem objednala 🙂 Už se moc těším a děkuji za cenné rady. Pak přidám fotku výsledku:-) Hezký večer Dita

    #4975 Odpovědět
    Dita
    Host

    Krásný večer,

    nejprve chci poděkovat za zaslaný balíček a barvu na míru. Provázel ji nejen podrobný návod s poznámkami upravenými přímo pro mě, ale i osobní vzkaz, to v dnešní době už člověk nevidí. Děkuji za něj, i já Vám přeji krásný a hlavně klidný Advent a hodně zdraví 🙂

    A teď k barvě. Zapojila jsem i manžela a rukou společnou jsme henu nanesli:-) Díky návodu se podařilo a i se velmi dobře vymyla z vlasů. Barva se mi moc líbí, myslím, že jste trefila pro mě to pravé 🙂 Děkuji moc:-) Její specifická vůně mi nevadila, vyvolalo mi to vzpomínky na vojtěškové granule pro mého zakrslého králíčka, co jsem před lety měla 🙂 Přidávám fotografie z výsledku.

    Přiznám se, že teď nevím, co čekat. Naneseno v neděli, zítra si budu mýt hlavu běžným šamponem. Bude se hena vymývat? Nebo spíš odrůstat? Mám se připravit na další barvení v následujících dnech? Nebo spíš na dobarvení odrostů třeba za měsíc? Četla jsem, že napoprvé barva moc nechytí, ale mě se zdá krásná. Měla bych při dalším barvení nabarvit celou hlavu, nebo už jen to, co odrůstá? A nebo je to tak individuální, že musím počkat, jak se situace vyvine a podle toho, jak budou mé vlasy vypadat, buď nabarvit celou hlavu nebo jen odrosty?

    Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásný předvánoční čas.

    Dita

    #4986 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Dito,

    jsem moc ráda, že jste s barvou spokojená 🙂

    Teď rozhodně nic nepodnikejte (tedy co se týče barvy :)). Bude ještě trochu pracovat. Po prvním umytí se odstín ustálí a pak se začne postupně lehce vymývat. Určitě počkejte aspoň ten měsíc – a pak, podle toho jak moc se vymyje, teprve pokračujte s dalším barvením. Pokud by se Vám barva po měsíci (nebo 6 týdnech, podle odrostu) zdála hodně vymytá, naneste ji znovu na celé vlasy. Pokud bude pořád dobrá, tak naneste už jen na odrosty. Každá další vrstva (pokud se barva v délkách skoro nevymyje do hodně světla – ale nejvíce jde dolů z chemicky zesvětlovaných vlasů) zvýrazní barvu co už tam je! Tak se musí opatrně.

    Obecně platí, že se dobarvuje jen odrost, zvlášť u světlých odstínů, a do délek se barva dává jen tehdy, když vybledne. Tedy každé 3 – 4 barvení. Pro příjemný “pocit z barvy” na celých vlasech při každém barvení se může do konců dávat bezbarvá Cassie.

    krásný adventní čas

    Zita

    #4993 Odpovědět
    Dita
    Host

    Hezký večer,

    děkuji moc za další rady.  Budu postupovat, jak píšete, a určitě to bude skvělé 🙂 Zatím se nemůžu na svou hlavu vynadívat:-)

    Také Vám přeji krásný adventní čas a hodně zdraví

    Dita

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
Odpověď na: Prosba o radu jak začít :-)
Osobní informace: