Přeskočit na obsah
Domů » Váš dotaz » Postřeh / dotaz k dvozfázovému barvení… » Odpověď na: Postřeh / dotaz k dvozfázovému barvení…

Odpověď na: Postřeh / dotaz k dvozfázovému barvení…

#4984
Zita
Správce

Dobrý den Zito,

Délky nebarvím už dlouho, jen odrosty – víceméně. Ono úplně přesně to nejde, trochu se to překrývá vždy, aspoň mně.

K tomu Colorprep – takže čistě samotná by byla měděná, ano? Na dejme tomu bílých vlasech?
Chápu že může zvýraznit červenou – ale to samé mi dělá světle hnědá. Při míchání světle hnědné se Střední blond (radila jste mi někdy na jaře či  létě) mi přišlo, že ta Středně blond pořádně nebarví šediny, strašně brzy byly zase vidět. Ne jako blond, zlaté apod., ale prostě jako šedí-bílé. To mě naštvalo a řekla jsem si že ten Colorprep by mohl fungovat lépe místo té Střední blond, protože když je to vlastně podkladová barva, měla by držet dobře a šediny obarvit (když se na to pak dělá další vrstva, při dvoufázovím barvění.)
Ale zas ten Colorprep jde zřejmě víc do červena… :-/ To asi asi člověk asi nevybere…

S tou tmavou blond  mě to napadlo /použít ji jako součást směsi/, když jsem si přečetla a porovnala složení.  Přišlo mi že kdyby se použilo hodně střední blond, bylo by tam hodně cassie a trochu henny, a další věci jako kurkuma  – plus aby to pořádně krylo plus trochu ztmavilo, tak přimíchat trochu té tmavé blond. Místo té světle hnědé, jak jste mi radila tehdy. Protože ta světle hnědá jde moc do červena, tmavá blond ne.
Ale třeba je to špatná úvaha…?

Když tmavou blond nepoužíváte – co tedy používáte v takovém případě?
Díky! Maria