Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » barva na míru

barva na míru

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 rokem a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4426 Odpovědět
  Tereza Kalužíková
  Host

  Dobrý den. Ráda bych začala s přírodními barvami. Bohužel opravdu netuším, jaký odstín zvolit. Mám odbarvování vlasy na blond, poté barvené intenzivní červenou. To již několik let. Nyní jsou mé vlasy ve fázi, kdy se bojím na vlasy jakoukoli barvu dát. Ráda bych vlasy ztmavila do takového hnědočerveného (mahagon) tónu, nebo dark copper. Samozřejmě je to jen mé přání, ale momentálně se spokojíme s jakoukoliv tmavší, než je to šílenství, které jsem vlasům způsobila. Proto bych se ráda obrátila na vás, protože vůbec netuším, jak s přírodními barvami začít a jakou barvu vůbec vybrat. Děkuji Kakuzikova

  #4584 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Terezo,
  ztmavit do hnědočervené nebo tmavě měděné nebude problém, jen musíte počítat s tím, že vlasy budou tmavnout postupně. Bude tedy potřeba obarvit vícekrát, aby se barva navrstvila. Výhoda je, že si vyzkoušíte různé tmavosti a až budete spokojená, stačí daný odstín jen udržovat.
  Pro výběr konkrétního odstínu bych ale ještě potřebovala vědět, jaká je Vaše přirozená barva v odrostu, a jestli máte šediny. Ideální by bylo, pokud byste mohla přiložit nějaké fotky. Vkládají se zde dole na stránce Procházet…Soubor.
  zdravím
  Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: barva na míru
Osobní informace: