Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Barva vlasu

Barva vlasu

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5090 Odpovědět
    Lada
    Host

    Dobrý den, ráda bych si u vás zakoupila barvu má vlasy( přírodní).  Svoji barvu mám takovou mysinu, ale aktuálně mám o několik odstínů zesvětlenou barvu, teď už spíše do žluta. Ráda bych pokračovala pouze v přírodních barvách třeba o odstínů světlejší než jsou moje přírodní nebo ve stejném tónu.

    Děkuji za odpověď.

    Lada

    #5093 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Lado,

    ráda Vám s výběrem pomůžu, ale potřebovala bych vědět více. Také musím nejdřív říct, že žádná přírodní barva vlasy nezesvětlí. Je tedy možné vlasy tónovat ve Vaši přirozené výšce.

    Napište mi prosím, jestli chcete nechat v koncích teplou blond, nebo ji postupně více “zestudenit” – a tím trochu ztmavit. Nicméně délky zůstanou i tak světlejší, až dokud neodrostou.
    Pokud Vám nevadí výrazně teplé tóny, pak můžou i vlasy v odrostu působit nepatrně světlejším dojmem – potřebovala bych tedy vědět, jestli ladit do tepla nebo do studena.
    Máte šediny, případně kolik?
    Ideální by bylo vlasy vyfotit, raději víckrát – odrost i celek, vkládá se každá fotka zvlášť.

    Něco vymyslíme 🙂

    zdravím,
    Zita

    #5094 Odpovědět
    Lada
    Host

    Odrostla pěšinka

    #5095 Odpovědět
    Lada
    Host

    Odrostla pěšinka

    #5096 Odpovědět
    Lada
    Host

    Šedin zatím nemám moc. Ať obarvím čímkoli, tak se vlasy vždy stejně obarví do žluta, ale radši bych studenejší ton.. Světlejší konce mi určítě vadit nebudou, Teplych tónů se bojím, pravě abych nebyla žluta nebo zrzava.. Na fotce vlasy možná vypadají trochu více žlutější než jsou. Uplně na tmavo bych nechtela, když  už nemohu barvit kvuli své histaminové intoleranci, tak bych ráda aspon ve svém přírodním tónu:)

    #5097 Odpovědět
    Lada
    Host

    Mé vlasy, staré foto

    #5098 Odpovědět
    Lada
    Host

    kdyby šel nějaký takový odstín, byla bych také spokojená

    #5099 Odpovědět
    Lada
    Host

    Na posledním fotku je představa, jak by barva mohla vypadat. Moc děkuji za odpověď

    #5101 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Lado,

    řekla bych že svoji barvu máte hezkou, a největší problém asi vidím v přechodu nahoře mezi Vaší přirozenou barvou a první zesvětlovanou částí, která je hodně do tepla.

    Jen bych chtěla napsat, že u přírodních barev se nemusíte bát postupného vymývání do žluta jako to bylo dosud. To má totiž na svědomí peroxid, který se u přírodních barev nepoužívá.

    Aby se barva trochu sjednotila, bude ale potřeba barvit dvěma různými odstíny. První se nanese jen na odrost, druhý na celý zbytek vlasů. Hlavně v délkách se bude muset začít velice opatrně,  takže zpočátku se budou měnit jen velice málo. K “výraznějšímu” ztmavení bude docházet postupně, takže si kdykoli můžete říct, že už to stačí. Ale jak jsem psala, i tak zůstanou celé délky světlejší, až dokud neodrostou.

    Představit si celé barvení můžete tak, že se vezme tón který máte ve spodní části a přidá se do odrostu, a tón, který máte v odrostu se přidá do délek. Tak se obě části do určité míry sjednotí.

    Barvu bych Vám namíchala a rozdělila, menší část na odrost a větší do délek. Jedna dávky by měla tak akorát vystačit na celé vlasy. Nemusíte se bát, když to někde nebude nanesené přesně – barvy budou velice jemné a nebudou vznikat žádné nepravidelnosti. Navíc se barva bude, hlavně zpočátku, z těch zesvětlených konců hodně vymývat.

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    Podle výsledku by se další vrstva mohla udělat o chloupek tmavší a tak dále.

    zdravím,
    Zita

     

    #5102 Odpovědět
    Lada
    Host

    <p style=”text-align: left;”>Dobrý den, určitě souhlasím a byla bych vám moc vděčná, kdyby jste se míchání barvy ujala🙂</p>

    #5103 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobře, tak si prosím udělejte objednávku a pustíme se do toho 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Barva vlasu
Osobní informace: