Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Barvení vlasů

Barvení vlasů

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5014 Odpovědět
    Klára Fučíková
    Host

    Dobrý den,

    mám váš jílový vlasový šapon(prášek) a je skvělý. Zajímalo by mě zda je u Vás k dostání? Nebo preferujete Váš šampuk a mám vyzkoušet radši ten:)? Dále by me zajímalo barvení vlasů. Mám takovou tu klasickou světle hnědou barvu, v létě mi vlasy často zesvětlaj samy, ale momentálně bych ráda změnu a vlasy zesvětlila, aby byli více do blond barvy. Jestli mi můžete něco doporučit? Vlasy jsem nikdy nebarvila.
    Moc děkuji.
    Srdečně zdraví

    Klára Fučíková

    #5016 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý večer Kláro,

    jsem ráda, že Vám šampon vyhovuje 🙂 V kadeřnictví ho máme běžně v prodeji, včetně náhradní náplně.

    Slouží ale k jinému účelu než tuhé šampony (šampuky) a tak se nedá říct, co bych doporučila více.

    Tuhé šampony jsou určené na běžné mytí, ty suché spíš na oddálení mytí o den nebo o dva, ale samotné mytí nenahradí.

    Ohledně zesvětlení Vás ale bohužel musím zklamat, to přírodní barvy neumí. Jsou to pouze sušené mleté rostliny a žádná nemá schopnost vlas zesvětlit, to je možné jen chemicky. Pokud byste použila přírodní blond barvu, tak se ta Vaše světle hnědá jen lehce zvýrazní, při použití nějakého světle měděného odstínu by mohly působit takovým “prozářeným” dojmem, ale o zesvětlení nejde.

    Kdybyste chtěla nějak poradit s konkrétním odstínem, tak si vlasy prosím vyfoťte, můžu zkusit něco vymyslet 🙂

    zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Barvení vlasů
Osobní informace: