Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Chemická blond a sediny

Chemická blond a sediny

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4824 Odpovědět
  Martina
  Host

  Dobrý den,

   

  existuje cesta jak hennou zachovat studenější  blond vlasy a zároveň překryt sediny?  Doteď stridam meliry a barvu, chtěla bych vlasy ozdravit.

  Děkuji.

  #4825 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Martino,

  natónovat šediny ve studeném blond odstínu jde, barvu dokážu namíchat. Jen musíte počítat s tím, že blond bude opravdu jen na šedinách. Jak moc to nakonec bude světlé záleží na tom, kolik těch šedin máte. Jestliže máte odrost spíš tmavší, tak by vlasy odrůstaly více do tmava. Jestliže je odrost už hodně prošedivělý a zhruba stejně světlý jako odbarvované/barvené vlasy, bude přechod jen jemný. Zároveň se nepatrně zatmaví celá zesvětlované část, ale opravdu jen málo. Zato se vlasy budou hezky lesknout a celkově se barvou “zpevní”.

  Pokud byste chtěla namíchat konkrétní odstín, tak bych potřebovala vlasy důkladně nafotit.  Fotky můžete vložit sem na stránku. dole v okénku Procházet… vyberete soubor na Vašem zařízení.

  zdravím,

  Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Chemická blond a sediny
Osobní informace: