Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Doraz ohledně barvení

Doraz ohledně barvení

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4995 Odpovědět
    Iveta
    Host

    Dobrý den. Zajímalo by mě, co se stane s vlasy už více než rok barvenými přírodními barvami od Kosmetikabio- čistá hena a red wine, po aplikaci klasického blond melíru (tzn. S použitím vyššího množství peroxidu, jaké je pro melír obvyklé). Ráda bych oživila svoji barvu světlým melírem, který mám poté v plánu znovu obarvit henou, ale trochu se obávám výsledku, můžete mi, prosím, poradit, zda-li se to dá takto provést?

    • Téma bylo upraveno před 3 měsíci a 2 týdny uživatelem Zita.
    #4997 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den,

    pokud jste na vlasy nepoužila jinou přírodní barvu než píšete (myslím někdy v minulosti – na dlouhých vlasech budou v koncích zbytky i 2 – 3 roky staré) tak se nemusíte bát. Problém by byly tmavé přírodní barvy.

    Vlasy se normálně prosvětlí, jen nejspíš zůstanou v měděném tónu. Což nevadí, pokud pak přes to plánujete dávat znovu hennu.

    Vyšší procento peroxidu není kvůli přírodní barvě nutné používat, je to jiné než u chemických barev. Po henně jdou vlasy hezky zesvětlovat i třeba jen světlou barvou, melír ani není nutný. Ale samozřejmě záleží na tom, co jste na vlasy dávala předtím. Pokud tam byla chemická barva, tak to bez melíru asi nepůjde.

     

    hezký den, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Doraz ohledně barvení
Osobní informace: