Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » dotaz ohledně nepovedeneho meliru

dotaz ohledně nepovedeneho meliru

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4905 Odpovědět
    Jana
    Host

    Dobrý den navštívila jsem před měsícem kadeřnictví když jsem chtěla lehké ombre. Mám tmavě hnědé vlasy a chtěla jsem to mít trošičku světlejší, paní kadeřnice mi udělala blonďatý melír a vypadá to ošklivě a práce je nepovedená. Potřebovala bych poradit jak se zpátky dostat na mojí přírodní barvu a melír “odstranit”.

    #4906 Odpovědět
    Jana
    Host

    #4907 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Jano,

    obávám se, že s “rychlým odstraněním” melíru Vám pomoct nedokážu. V Haaro Naturo pracujeme pouze s přírodními rostlinnými barvami, které fungují na jiném principu než běžné chemické. Nezlze s nimi dělat rychlé změny, a v jednom kroku ztmavit melír na původní barvu už vůbec ne. S naší pomocí by to byla práce tak na rok, vlasy by se musely ztmavovat postupně.

    Také by Vám to do budoucna zavřelo cestu k dalšímu zesvětlování, protože přírodně ztmavené vlasy opětovně zesvětlovat nelze, nebo jen s velice nejistým výsledkem.

    Pokud by Vás ale přírodní barvy zajímaly více, a chtěla byste jít touto cestou, zkuste si o nich něco načíst na našem blogu ZDE.

    Když se pak pro přírodní barvení rozhodnete, velice ráda Vám s výběrem barvy pomůžu.

    zdravím,
    Zita

     

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: dotaz ohledně nepovedeneho meliru
Osobní informace: