Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Henna

Henna

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5069 Odpovědět
    Eva
    Host

    Dobrý den,  prosím nevíte o nějakém opravdu výborném kadeřnictví v Praze, kde barví hennou, vědí co dělají , umí stříhat podle tvaru obličeje a mají trošku svou představivost? Za posledních 10 let jsem prostě nenašla šikovnou kadeřnici, která jak se říká : to má v ruce.. Bohužel i když ukážu svou fotografii s barvou henny, odcházím skoro s brekem, protože mám na hlavě úplně něco jiného a ještě tam nechám pěknou hromádku peněz. Velmi ráda zaplatím i nekřesťanské peníze, hlavně ale za něco, co mi bude slušet a co chci. Přemýšlela jsem i o samobarvení, ale mám strach, že nebudu schopná docílit požadované barvy. Moc děkuji za info.

    #5070 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Evo,

    obávám se že s kadeřnictvím v Praze, kde by perfektně zvládali přírodní barvy, Vám poradit nedokážu. Hodně pražských zákaznic jezdí sem k nám, a i když tam občas někoho vyzkouší, většinou to prý za moc (co se týče barvení hennou) nestojí. A přitom bychom tam rádi někoho doporučovali, protože chápeme, že jezdit sem není pro každého možné… Jedině mě napadá, že bych Vám mohla pomoct s výběrem barvy, případně i poslat namíchanou s návodem, a Vy byste třeba v Praze našla kadeřnictví, kde by byli ochotni přinesenou barvu použít. Nebo to můžeme zkusit vymyslet tak, abyste se zvládla obarvit sama (základ je mít dobře vybranou barvu, technicky už to pak náročné tolik není) a na perfektní střih už v Praze někoho najdete snadno 🙂

    V tuto chvíli Vám tedy můžu nabídnout připravit barvu na míru, nebo pokud byste do přírodního barvení chtěla proniknout hlouběji, tak můžete přijet na některý workshop, a pak už to pro Vás bude hračka 🙂

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    https://www.haaro-edu.cz/

    Když byste se rozhodla pro míchání barvy na míru, tak budu potřebovat vědět o vlasech co nejvíc, je to všechno sepsané v prvním příspěvku nahoře u ostatních dotazů k prohlédnutí.

    zdravím,
    Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Henna
Osobní informace: