Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Intenzivní měděná

Intenzivní měděná

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Helena a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5067 Odpovědět
  Helena
  Host

  Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu,jak zintenzivnit odstín měděný na vlasech.Barvím si vlasy každé čtyři týdny Khadi-měděná,voda 90°,umyjí tuhým šamponem před barvením(od vás),barvím jen odrost a to hodinu a půl.Dále používám šampony a kondicionéry Khadi.Vím, že henna nezesvětuje,ale co nanášet na délky,aby byli hodně zrzavé.Děkuji.

  #5068 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Heleno,

  íntenzivnější měděný odstín než je čistá henna dosáhnete, když smícháte červenou s blond odstínem, případně můžete přimíchat trochu kurkumy. Samotný červený odstín by mohl postupně tmavnout.

  Výrazný červený odstín má např. Cosmetikabio, Vínově červenou. K ní by se dala přimíchat buď Světle blond nebo Sluneční blond od Khadi v poměru cca 1:1, k tomu na jednu dávku lžičku kurkumy.
  Podle toho, jak moc to bude výrazné, možná budete muset trochu zvýraznit i barvu v odrostu, aby nebyl vidět rozdíl. Tam by mělo stačit do Měděné přidat lžičku červené, nebo té směsi. Výrazná směs nanesená i na odrost by u hlavy jednak příliš zářila, a také by pak mohl být výraznější přechod – byl by více vidět odrost.

  Ale jak moc to bude rezavé hodně záleží na podkladu, čím je světlejší, tím to bude výraznější. Z toho důvodu by bylo lepší nedávat barvu do konců pokaždé, ale jen každé 2 – 3 barvení. Hlavně přes léto nechat co nejvíce vyšisovat, a barvit až po létě.

  https://www.haaro-naturo.cz/vinove-cervena/

  https://www.haaro-naturo.cz/slunecni-blond/

  https://www.haaro-naturo.cz/svetle-blond/

  Nebo Vám můžu barvu namíchat.

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  zdravím,
  Zita

   

  #5085 Odpovědět
  Helena
  Host

  ejd

   

  Dobrý večer paní Zito. Velmi se omlouvám za pozdní odpověd, ale nebyla jsem schopná přeposlat fotky. Ráda bych si od vás nechala namíchat barvu na míru. Vlasy mám velmi jemné, šediny 5%. Všimla jsem si vaší komunikace s paní Lenkou Mottlovou, konkrétně její fotky a to je odstín kterého bych chtěla dosáhnout. Děkuji mockrát za odpověd’.
  Helena.

  #5087 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Heleno,

  barvu Vám ráda namíchám, ale ten odstín co je na fotce v dané konverzaci Vám to bohužel nevytvoří. Je velice světlý (a tam navíc barvený chemicky), a rostlinné barvy zesvětlit nedokážou. Jak moc to bude tmavé nebo světlé tedy záleží na Vaší přirozené barvě, ovlivnit to jde jen nepatrně.

  Intenzivnější odstín tedy půjde, ale světlejší bohužel už ne. Dobrá zpráva je, že jak Vám to začne časem více šedivět, tak to bude světlat 🙂

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  zdravím,
  Zita

   

  #5089 Odpovědět
  Helena
  Host

  Dobrý den, děkuji za odpověď a objednávám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Intenzivní měděná
Osobní informace: