Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Jak začít s přírodní barvou

Jak začít s přírodní barvou

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Radka a poslední změna proběhla před 1 rokem a 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3822 Odpovědět
  Radka
  Host

  Dobrý den, chtěla bych začít používat přírodní šampony a barvu na vlasy, jen nevím úplně jak nato. Vlasy mám barvené chemicky cca před 5 měsíci. V horní části hlavy a na skráních více prošedivělé, konce světlejší hnědá(pozůstatek chem. barvy). Má původní barva je tmavší hnědá – teplý odstín, chtěla bych zvýraznit svou barvu, ale také zakrýt šediny, pokud to jde. Vlasy jsou vlnité, konce spíše suché, potřeba mytí obden. Děkuji předem za Vaši radu.

  #3916 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Radko,
  v tom případě bych zkusila začít Světle hnědou Khadi. Tmavší hnědou zvýrazní, šediny trochu zatmaví (ale světlejší přesto zůstanou!) a dodá jim měděný tón, stejně tak koncům. Tím se všechny vlasy opticky propojí a budou působit barevně celistvě – v jednom barevném tónu. Tmavší a světlejší části sice zůstanou, ale to pak právě působí hezky, jeden odstín přechází do druhého. A podle výsledku se pak může barva ještě trochu upravovat – buď ztmavit, nebo naopak rozjasnit.Ale jako výchozí barva mi přijde asi nejvhodnější – dobře chytá na šediny a celkově udělá hezký teplý tón, není to žádná divočina. Přestože má v názvu světle hnědá, tak nezesvětluje – jako všechny přírodní barvy, ale to už asi víte. Rozhodně se toho nemusíte bát.
  Pokud zatím nepoužíváte přírodní kosmetiku tak určitě použijte šampon Před barvením, aby barva dobře chytla. Ale na běžné mytí se nehodí – tam záleží na tom, jestli chcete vlasy trochu zkrotit (šampon Na uhlazení), nebo spíš trošku pomoct s maštěním (Na mastné vlasy). A konce určitě nechte zastřihnout – zvlášť u sušších vlnitých je to důležité.
  Těsně po nabarvení může být na šedinách trochu našedlý nádech, ale nebude to nic hrozného, a do dvou dnů zmizí – tak barvu zhodnoťte až pak 🙂

  https://www.haaro-naturo.cz/svetle-hneda/
  https://www.haaro-naturo.cz/sampon-pred-barvenim/
  https://www.haaro-naturo.cz/sampon-na-uhlazeni-50g/
  https://www.haaro-naturo.cz/sampon-na-mastne-vlasy/

  klidně se ještě ptejte 🙂
  zdravím
  Zita

  #3934 Odpovědět
  Radka
  Host

  Dobrý den Zito,
  děkuji za rychlou odpověď a za radu od odborníka. Vyzkouším barvu podle Vašeho doporučení.

  Ať se Vám daří.
  Radka

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: Jak začít s přírodní barvou
Osobní informace: