Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » jemné vlasy

jemné vlasy

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4849 Odpovědět
  Martina
  Host

  Dobrý den,

  prosím o radu, jaký si pořídit tuhý šampon a kondicionér. Vlasy mám dost jemné, mastící se, se suchými konečky a sklonem k elektrizování.

  Děkuji moc za radu

  Martina Mareništiaková

  #4851 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Martino,

  šampon určitě ten Na objem. Pokud máte vlasy opravdu jemné, tak by Vám místo kondicionéru možná stačil jen Antistatický sprej. Usnadní i rozčesávání a hlavně si poradí s elektrizováním. Pokud byste ho ale použila po kondicionéru, mohlo by to být na jemné vlasy už moc. K hlavě se nedává, takže maštění neovlivní.

  U jemných vlasů se s kondicionéry musí opatrně, ale protože se na něj rovnou ptáte tak předpokládám, že ho používáte. Což může být i jedna z příčin, že se vlasy mastí víc. U jemných někdy stačí jen málo, aby se nadměrně mastily a podle zkušeností z kadeřnictví vynechat kondicionér hodně pomůže.

  Jen počítejte s tím, že po objemovém šamponu budou vlasy trochu drsné. To je v pořádku, to právě pak udělá ten objem. Pokud potom stříknete trochu Antistatického spreje, na opatrné rozčesání by to mělo stačit a o objem nepřijdete.

  https://www.haaro-naturo.cz/sampon-na-objem-a/

  https://www.haaro-naturo.cz/antistatic-sprej/

  snad to pro Vás takto bude ok, a pokud se bez kondicionéru opravdu neobejdete :), tak nejméně zatěžující na jemné vlasy je tento tuhý

  https://www.haaro-naturo.cz/kondicioner-na-jemne-vlasy/

  hezký večer,

  Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: jemné vlasy
Osobní informace: