Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Jste tu poprvé? Projděte si pár tipů k poradně

Jste tu poprvé? Projděte si pár tipů k poradně

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #667 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Abych Vám mohla poradit, potřebuji o Vašich vlasech vědět co nejvíc. Trochu se rozepište…
    Jestliže potřebujete poradit s barvou, napište mi, jakou máte:
    – svoji přirozenou barvu
    – obarvenou/odbarvenou část vlasů
    – čím byly barvené
    – jak dlouho již
    – % šedin a kde všude (na hlavě :))
    – typ vlasů (jemné, silné, kudrnaté…)
    – jak jsou dlouhé
    – co by se vám líbilo
    – co rozhodně nechcete

    A cokoli dalšího vás napadne 🙂

    Jako přílohu můžete nahrát nějaké svoje fotografie, stačí vytvořené mobilem na denním světle, ideálně detail odrostu + celek.

    U některých dotazů se ještě budu doptávat. Moje odpovědi nejsou pouze odkazy na zboží, co si máte koupit, a hotovo, ale o Vašem problému přemýšlím, věnuji mu svůj čas, snažím se skutečně pomoct. Tak prosím počítejte s další konverzací.

    Pokud nechcete svůj dotaz zveřejňovat, můžeme si psát/volat/uskutečnit videohovor i soukromě. Tato služba je zpoplatněná, jelikož ji využijete pouze a jen vy a nikdo jiný. Nejprve prosím přejděte na odkaz ZDE pro zakoupení a pak vše vyřešíme mimo záře reflektorů 🙂

    Pro položení veřejného dotazu použijte tlačítko POLOŽIT DOTAZ v horním menu nebo TENTO ODKAZ

    Do okénka na této straně dole prosím nepište. děkuji 🙂

    #4837 Odpovědět
    Pavla
    Host

    Dobry den, dneska jsem vas objevia🙂 Zaujaly me tuhe sampony. Mam melirovane vlasy,rekla bych neznicene,pouzivam jen loreal professional xlet. Chtela bych vyzkouset sampon pro objem. Nikdy jsem se s tuhym samponem nesetkala,neslysela o nem🤦‍♀️,proto mam mozna hloupy dotaz. Umyji si vlasy a co s nim? Kam dam sampon? Ve sprchaci na policce na nej potece voda,uklada se treba do krabicky?Dekuji za tip a radu. Krasny den,Pavla

    #4839 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Pavlo,

    šampon je potřeba odložit někam, kam na něj voda nemůže. Aby netekla přes něj, ani ve vodě nestál. Ve sprcháči buď někam nahoru, nebo mimo něj – na podložku, poličku, ideálně na nějakou mýdlenku. Musí volně oschnout a pak vydrží velmi dlouho. Krabička se používá jen krátkodobě, třeba při cestování.

    zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: Jste tu poprvé? Projděte si pár tipů k poradně
Osobní informace: