Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Khadi tmavá blond dvoukrokově?

Khadi tmavá blond dvoukrokově?

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 rokem a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #878 Odpovědět
  Tereza Urbánková
  Host

  Dobry den, mám dotaz – mohu mírně prošedivělé středně hnědé vlasy barvit dvoukrokově s červenou hennou dát pak tmavou blond – chtěla bych udržet světlejší barvu, ale překrýt šediny? Předem moc děkuji za ochotu a rady. Tereza

  #879 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý večer Terezo,
  tuto kombinaci bych určitě nedoporučila, protože předbarvení hennou Vám udělá výraznou měděnou na všech vlasech a Tmavá blond přes to pak nebude skoro vidět – už barvu téměř nezmění. Zůstane Vám výrazná měděná.
  Pokud nemáte moc šedin, tak dvoukrokové barvení nedělejte.
  Aby barva neztmavla, použijte výraznější blond barvu – jemně natónuje šediny, takže budou vypadat jako melíry, ale neztmaví zbytek vlasů – naopak je spíš rozsvítí.
  Můžete zkusit Sluneční blond, ta má lehoučký měděný nádech, a tedy oticky prosvětlí ostatní vlasy, nebo Středně blond Khadi pro neutrální blond odstín, případně můžu výraznější blond odstín namíchat. Samotná Tmavá blond není na šediny ideální odstín, jde do zelena a časem trochu tmavne, ale spíš do žluta.
  Hnědé odstíny, i ty světlé, vždy trošku ztmaví a zvýrazní vlasy (kde nejsou šediny) – buď více do měděna, nebo do hněda.

  https://www.haaro-naturo.cz/barveni/slunecni-blond/
  https://www.haaro-naturo.cz/barveni/stredne-blond/
  https://www.haaro-naturo.cz/barveni/barva-na-miru/

  zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Khadi tmavá blond dvoukrokově?
Osobní informace: