Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Přechod k méně výrazné barvě na prošedivělých vlasech

Přechod k méně výrazné barvě na prošedivělých vlasech

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4925 Odpovědět
  Markéta
  Host

  Přeji pěkné odpoledne do Liberce, měla bych na Vás prosbu a dotaz, již roky si barvim vlasy hennou a rada bych u toho zůstala, ale jak na fotkách vidíte, hodně sedivim a to nejsem ještě ani moc tak stará😆 Každopádně se ko ty sediny docela líbí, ale v celkovém kontextu to vypadá dost kontrastně, a proto ta prosba, zda bych od Vás mohla dostat radu, jak šetrně zesvetlovat, abych vypadala trochu k světu a upravene😊😃 Miluji ten nádech červené, jenže za 14 dni tam mám odrosty, a tak bych rada vyzkoušela něco nového a i klidně postupně přiznávala své sediny, jen trochu jemněji☺️ Předem moc děkuji za Váš čas, radu i odpověď. Srdečně zdravím z podhůří Jeseníků Markéta Janáková🍀🍃🍁

  • Téma bylo upraveno před 7 měsíci uživatelem Zita.
  #4926 Odpovědět
  Zita
  Správce

  #4927 Odpovědět
  Zita
  Správce

  #4928 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Markéto,

  barvu teď máte hoodně odrostlou, tak bych to využila a vlasy nahoře zkusila jen lehce natónovat. Pokud by Vám potom barva přišla málo výrazná, přidat na intenzitě se dá kdykoli. Ale myslím, že jemný odstín by mohl vyřešit Váš problém s odrostem.

  Začala bych světlým odstínem, který sice bude světlejší a méně výrazný než barvené vlasy nahoře, ale na optické propojení by mohl stačit. pokud by se Vám blond odstín následně zdál málo výrazný, není problém přidat na intenzitě.

  První barvení bych zkusila takto:

  Středně blond Khadi+Světle hnědá Khadi v poměru 6:1 (blond 6 dílů, hnědá 1 díl).  Tato barva by měla být dost výrazná na to, aby se vše barevně propojilo, ale neměla by zároveň vytvářet výrazné odrosty.

  Nabarvila byste jen tu světlou část nahoře, (cca 10-12cm) a dále je pak důležité dobarvovat vždy jen odrost, aby se udržel stejnoměrný odstín.

  Nebo Vám můžu směs rovnou namíchat – to nechám na Vás.

  https://www.haaro-naturo.cz/stredne-blond/

  https://www.haaro-naturo.cz/stredne-blond/

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  A budu ráda, když po barvení pošlete fotku 🙂

  zdravím,
  Zita

   

  #4930 Odpovědět
  Markéta
  Host

  Milá Zito, přeji pěkné ráno, děkuji za Vaší radu a těším se, ze vyzkouším. Poprosila bych o první namíchání a rovnou bych si u Vás, pokud to jde objednala a zakoupila obě barvy na další míchání. Koukala jsem na odkazy, chci se zeptat, je možné, ze ty dva první jsou stejné?😄😊 Předem Vám moc děkuji a přeji krásný den. Srdečně zdravím. 🍀🪷 Markéta

  #4936 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Ano – omlouvám se, špatně jsem to zkopírovala…Vidím ale, že objednáno máte správně :), děkuji…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: Přechod k méně výrazné barvě na prošedivělých vlasech
Osobní informace: