Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Padání vlasů

Padání vlasů

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5058 Odpovědět
    Jitka
    Host

    Dobrý den, paní Zito,

    chtěla bych Vás moc poprosit o radu ohledně mých vlasů. Již delší dobu Vás sleduji a obdivuji Vaši práci. Všechny Vaše přípravky, co jsem zatím vyzkoušela byly super. Proto se na Vás obracím s prosbou o radu. Mám velmi jemné vlasy se sklonem k padání. Padání se mi již podařilo částečně zastavit, ale můj problém je, že mi výrazně vlasy prořídly na temeni hlavy, kde mi prosvítá pokožka hlavy. Trápím se tímto problémem již několik let, zkoušela jsem masáže, vodičky, doplňky stravy. Přešla jsem na no poo metodu, kdy používám ajurvédské byliny k mytí, ale nové vlasy stále nerostou. Prosím, nemáte nějakou radu, která by pomohla? Můj další dotaz směřuje na barvení hennou Khadi. Asi 15 let jsem se barvila hennou Khadi Dark Brown, vlasy mi hodně ztmavly, nyní 2 roky barvím Medium Brown, ale k zesvětlení bohužel nedochází. Přála bych si vlasy mát hezky středně hnědé, nyní je mám stále hodně do černa. Šlo by, prosím, si u Vás nechat namíchat barvu na míru? Mnohokrát děkuji za Váš čas a Vaši ochotu. S přátelským pozdravem, Jitka

    #5059 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Jitko,

    jsem moc ráda, že Vám moje přípravky vyhovují a děkuji za zpětnou vazbu 🙂

    Obávám se ale, že na padání vlasů žádná zázračná vodička neexistuje. Zásadní je udržovat pokožku na hlavě zdravou. Některé složky kosmetiky působí jako jemné stimulanty růstu (kofein, mentol) díky vlivu na prokrvování , ale stále jde jen o kosmetiku. Podle toho co píšete, se o svoje vlasy staráte vzorně, a vlastně není moc co zlepšovat. Mohla byste dokola zkoušet různé přípravky, ale zásadní je zjistit příčinu – a jedině pokud by příčinou byla špatná péče, tak se to dá její změnou zlepšit.

    Určitě bych ale doporučila doktorskou konzultaci, i když asi i to jste už zkoušela.Co máme zkušenost z kadeřnictví, hodně zákaznic co mají problém se štítnou žlázou, tak se to projevuje na vlasech, ale často se nic odhalit nepodaří, a mnohdy je to prostě jen skladbou hormonů nebo vlivem dědičnosti. Každý to prostě máme s vlasy jinak.

    Dobrá zpráva ale je, že to částečně jde zakamuflovat 🙂
    Tady Vám ráda pomůžu.
    Určitě by pomohl světlejší odstín vlasů, jak píšete, protože pak není tak velký kontrast mezi pokožkou na hlavě a vlasy, takže kůže tolik neprosvítá.
    Abych Vám ale mohla namíchat nějaký jiný odstín, případně vůbec říct, co by u Vás bylo možné a co ne, potřebovala bych vlasy nafotit.
    Zkuste to u okna na denním světle, raději více fotek, zblízka i více zdálky, odrost i délky. Odrost bych potřebovala nafotit PŘED obarvením co největší, abych viděla Vaši reálnou barvu. K tomu mi prosím napište, jestli máte šediny, případně kolik.
    Také bych potřebovala vědět, jak si vlasy barvíte – jakým způsobem barvu nanášíte, teplotu vody, čas působení, jak často barvíte – prostě co nejvíc informací.

    Zkusíme něco vymyslet 🙂

    zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Padání vlasů
Osobní informace: