Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Pomoc s výběrem barvy (chemicky barvené s odrosty)

Pomoc s výběrem barvy (chemicky barvené s odrosty)

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 3 týdny a 1 dnem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5201 Odpovědět
  Jindra G.
  Host

  Před několika měsíci jsem si na doporučení kolegyně koupila dva Vaše tuhé šampony a  tuhý kondicionér a jsou přesně tak dobré, jak mi slibovala. Jsem s nimi natolik spokojená, že jsem se rozhodla přejít i na přírodní barvení vlasů, jenže se nemohu rozhodnout, jakou barvu si koupit.

  Vlasy mám mírně prošedivělé. Moje přirozená barva je tmavá blond až světlehnědá, ale v létě mi vždy vlasy vyšisovaly do zlatova. Jsem jarní typ, takže mi víc sluší teplé odstíny. Co se týká kvality, tak vlasy mám jemné a nemám jich moc.

  Vlasy jsem si dřív vždy barvila sama, ale vzhledem k tomu, že jsem vždy volila odstín podobný své přirozené barvě, tak odrosty nebyly moc vidět a barvila jsem se tak jednou za dva až tři měsíce. Letos v zimě jsem byla prvně barvení v kadeřnictví a udělali mi mikromelír. Mám to výrazně světlejší, než jsem byla zvyklá, ale lidé kolem mě říkají, že to je lepší. Já si ale nejsem tak jistá.

  Můžete mi, prosím, doporučit vhodnou barvu? Odstín i značku a případně i další související produkty (asi šampón před barvením a pečující barvu?).

  Děkuji.

  současný stav

   

  odrosty 1

  odrosty 2

  barva před mikromelírem

  #5203 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Jindro,

  nebude problém vlasy nepatrně ztmavit a odstín dát více do tepla, jen to bude probíhat postupně. Přírodní barvy vytváří na vlasech něco jako “průhledný závoj” a tak se musí pro sytější nebo tmavší odstín vrstvit, což znamená, že s každým barvením se na vlasy uloží další další vrstva a barva tak získává na sytosti.

  Napoprvé a napodruhé byste barvila celé vlasy stejným blond odstínem, tím dojde k lehkému barevnému sjednocení obou částí, odrost se lehce “prozáří” a světlé délky naopak více zezlátnou. Šediny budou mít stejný odstín jako zesvětlované vlasy a tím se vše opticky propojí. A po těchto dvou barveních bychom se domluvily, jak dál. Když se Vám bude líbit, že konce odrůstají výrazně světlejší, tak můžete takto pokračovat dál. Pokud byste chtěla konce více přiblížit tmavší barvě nahoře, bylo by potřeba začít barvit dvěma různými odstíny. První by se nanesl nahoru na odrost a druhý (ztmavovací) do světlých délek. Ony stejně zůstanou světlejší, dokud neodrostou, ale rozdíl se o hodně zmenší, případně se dá upravit více do zlata, nebo do měděno-zlata.

  Barvu můžete použít buď Středně blond Khadi, nebo Sluneční blond Khadi (ta už je lehoučce do měděna) nebo Vám teplou blond namíchám.

  Šampon před barvením zajistí, že barva hezky chytne, ale dál myslím nic nepotřebujete, tyto barvy jsou samy o sobě pečující – na jemných vlasech budete mít pocit lehkého zpevnění a vlasy se budou hezky lesknout.

  Jsem také moc ráda, že Vám šampon i kondicionér vyhovují a děkuji za milá slova 🙂

  https://www.haaro-naturo.cz/stredne-blond/

  https://www.haaro-naturo.cz/slunecni-blond/

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  https://www.haaro-naturo.cz/sampon-pred-barvenim/

  krásný den
  Zita

  #5212 Odpovědět
  Jindra G.
  Host

  Nejprve jsem chtěla poděkovat za radu a bleskové dodání objednaných výrobků. Nakonec jsem si objednala odstín Středně blond od Khadi. po prvním barveníPosílám fotku  bezprostředně po prvním barvení.

  #5213 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Jindro,

  děkuji za fotku. Je vidět, že konce jsou více do zlata, ale nejsem si jistá, jestli je barva vidět i na šedinách v odrostu. Pokud by se Vám tam šediny zdály málo obarvené, můžete klidně dát ještě jednu vrstvu na celé vlasy. A pak se domluvíme dále – jestli začít konce ztmavovat, nebo to všechno dát více do měděna.

  zdravím,

  Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
Odpověď na: Pomoc s výběrem barvy (chemicky barvené s odrosty)
Osobní informace: