Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Přechod z 2 fázového barvení šedivých vlasů

Přechod z 2 fázového barvení šedivých vlasů

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Daniela a poslední změna proběhla před 1 týdnem a 6 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4948 Odpovědět
  Daniela
  Host

  Dobrý den,

  již cca 10 let si barvím 2 fázově šedivějící vlasy tmavě hnědou barvou Khadi. Vzhledem k časové náročnosti tohoto barvení bych se ráda dopracovala k barvení jednofázovému. Rozumím tomu, že musím vlasy začít pomalu zesvětlovat, ale právě nevím, jak začít. Zvažuji zlatou hnědou nebo oříškově hnědou Khadi. Ovšem nechci, aby mé vlasy měly příliš červený odstín, protože intenzivní barva do rezava nebo červena mi nesluší a necítím se v ní dobře. Jak to nabarvit, aby i odrosty ze začátku nebyly příliš odlišné od ostatní barvy vlasů?  Mé vlasy jsou jemné, vlnité. Děkuji za radu.

  #4949 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Danielo,

  jakou barvu používáte na předpigmentaci? Jak dlouho necháváte první barvu, a jak dlouho druhou? Barvíte celé vlasy, nebo jen odrost?

  něco vymyslíme 🙂

  Zita

  #4950 Odpovědět
  Daniela
  Host

  Dobrý den,

  předpigmentaci provádím khadi color prep (přímo k tomu určenou). Aplikuji především na odrosty. Nechávám cca 1,5 h. Druhou barvu nechávám 2-3 h. dle časových možností. Tu dávám na celé vlasy.

  Děkuji. D.

  #4951 Odpovědět
  Zita
  Správce

  V tom případě postupujte tak, že začnete ubírat čas. Barvu bych zatím neměnila.

  Předpigmentaci nechte jen cca 45min a druhou barvu max 2 hod. Takto obarvěte dvakrát nebo třikrát, a jak vlasy mezitím trochu povyrostou, uvidíte výsledek. Případně můžete časy ještě zkrátit, pokud by nebyla vidět moc velká změna. Potom byste mohla zkusit barvit bez předpigmentace a nechávat jen druhou barvu cca 2 hod. Tím by se měly vlasy celkem dost prosvětlit, a přitom si zachovat barevný odstín.

  Důležité je ale důsledně dobarvovat JEN odrost, a to platí u obou barev. Do konců nedávejte vůbec nic, ani když trochu barvy zbyde. Jinak se barvy vrství, konce stále tmavnou a zároveň to u hlavy stále vypadá nedobarveně. Teď to sice chvíli bude ještě více zvýrazněné, ale konce postupně trochu vyblednou a ostříhají se a časem se to srovná.

  Uvidíte, jak to bude vypadat tak po půl roce, kdyžtak se pak ozvěte a zhodnotíme to, případně můžeme zkusit jiný odstín, pokud by to bylo potřeba.

  Chce to trpělivost a vydržet ty počáteční fáze změny, zlepší se to. A se světlejším odstínem se Vám uleví i v tom, že nebudete muset dobarvovat tak často, protože odrost nebude tolik vidět🙂.

  hezký evčer,

  Zita

  #4952 Odpovědět
  Daniela
  Host

  Děkuji moc za radu. Určitě se časem ozvu, jak to vypadá.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Přechod z 2 fázového barvení šedivých vlasů
Osobní informace: