Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Přechod z chemické na přírodní barvu – středně hnědé vlasy

Přechod z chemické na přírodní barvu – středně hnědé vlasy

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4893 Odpovědět
  Michaela Vlachová
  Host

  Dobrý den, 

  chtěla bych přejít z chemických barev na barvu přírodní. Poslední barvení před měsícem. Mám své vlasy středně hnědé, zlatý pigment, vždycky na sluníčku jsem měla krásně zlaté odlesky. Před rokem mi kadeřnice nabarvila vlasy hnědou, ale mám je teď spíš do černá, což nechci. Chtěla bych zpět svou přirozenou barvu, teď mám světlý odrost, pár šedin. Je mi 33. Poradila by jste mi prosím, kterou barvu zvolit a co vše budu potřebovat? Moc děkuji.

  #4900 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Michaelo,

  takto bez fotky můžu odpovědět spíš obecně, pokud byste chtěla pomoct vybrat konkrétní odstín, tak bych potřebovala vlasy nafotit.

  Pokud máte takto rozdílnou barvu v odrostu a v délkách, bude potřeba dávat jiný odstín na odrost a jiný do délek. Na odrost zvolte nějakou světlejší nebo středně hnědou, na poprvé bych asi doporučila Světle hnědou Khadi.  Vaši barvu více nezesvětlí, spíše lehce ztmaví a zvýrazní hezky do teplého tónu. Šediny budou světle zlato-měděné, ale ne příliš výrazné. Tam, kde máte hodně tmavé vlasy, bude potřeba dát nějakou výraznější světle měděnou, která vlasy trochu opticky prosvětlí, ideálně asi Měděnou Khadi nebo Jahodovou blond Cosmetikabio.

  Při prvním barvení obarvit nejdříve odrost, potom dát barvu do délek a celé zabalit a nechat cca 1 hodinu. Potom při dalších barveních  dobarvovat jen odrost, délky nechávat ať šisují ,a za čas dát ještě jednou měděnou. Mezitím do délek nedávat nic nebo jen bezbarvou Cassii.

  Případně mi pošlete nějaké fotky vlasů a buď Vám barvy potvrdím, případně doporučím něco trochu jíného. Ale tyto co píšu by měly jít bezproblémově použít.

  Postupně se vlasy více sjednotí a rozdíl mezi tmavší světlejší části bude méně nápadný.

  https://www.haaro-naturo.cz/svetle-hneda/

  https://www.haaro-naturo.cz/medena/

  https://www.haaro-naturo.cz/jahodova-blond/

  zdravím,
  Zita

   

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Přechod z chemické na přírodní barvu – středně hnědé vlasy
Osobní informace: