Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » první barvení přírodních vlasů a nutná oprava, nevím si rady

první barvení přírodních vlasů a nutná oprava, nevím si rady

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4840 Odpovědět
    Lenka Vyšohlídová
    Host

    Dobrý den, moc ráda bych se objednala, ale bohužel jsem četla, že máte plnou kapacitu.

    Chtěla bych se  tedy alespoň poradit. Před měsícem jsem si poprvé v životě nechala obarvit resp. odbarvit vlasy. má barva byla přírodní blond s přírodními melíry. Ale začaly se mi ve skráních dělat bílé vlasy, tak jsem si koupila barvu od značky Naturigin light ash blond. kadeřnice tady ve městě mě profesionálně natřela, ale výsledek je, že jsem světle zrzavá. Možná je to i tím, že jsem týden před barvením použila arganovou masku na vlasy a vlasy byly krásně vyživené, lesklé a zdravé. nyní jsou vlasy po mytí suché, musím použít hodně kondicionéru a hlavně nevypadám jako já….ale jako zrzka, odstín mi nelichotí….

    Pokožka hlavy mě i po tomto přírodním barvení pálila, proto jsem začala hledat alternativu.  Koupila jsem si barvu na vlasy Voono dark ash blond, ale bojím se, jak to dopadne….

    Našla jsem vaše kadeřnictví, moc bych chtěla normální barvu, je ještě možné být přírodní blond s použitím barvem na bázy henny?

     

    Děkuji velmi za odpověď a ráda se dostavím i na osobní konzultaci.

    #4841 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Lenko,

    obávám se, že oprava barvy chvíli potrvá,  a zpočátku se rezavá spíš jen utlumí. Ale více bych Vám mohla říct až vlasy uvidím – pokud můžete přijít na konzultaci, tak to bude ideální.

    Bohužel barva, co jste použila, přírodní nebyla – pokud zesvětluje a je označená jako přírodní, tak je to nesmysl. Žádná čistě přírodní barva zesvětlit neumí. Tyto barvy jsou většinou bežné chemické produkty, jen s trochu slabší koncentrací. A to je i důvod, proč barva chytla do rezava. Pokud je zesvětlení jen slabé, pigment se odstraní jen částečně a vznikají rezavé tóny. Také to vidíte na kvalitě vlasů – zesvětlení bez poškození není možné. Myslím, že arganová maska je v tom nevinně 🙂

    Barvy Voono z mnoha důvodů nepoužíváme, tak Vám bohužel nedokážu říct, co daný odstín dokáže. Ale pokusíme se najít takový postup, abyste s odstínem byla spokojená. Jen počítejte s tím, že to pár barvení potrvá – barva se bude muset navrstvit.

    Jinak obarvit šediny na přírodní studenou blond jde – ostatní tmavší vlasy jen získají lesk, a čím budete šedivější, tím budete více blond 🙂  Jen je potřeba opatrně vybírat barvu…

    Na konzultaci se prosím objednejte telefonicky na 775 374 065, něco vymyslíme 🙂 A rýsuje se nám nová posila, tak třeba během podzimu budou nové termíny i na barvení.

    hezký večer,
    Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: první barvení přírodních vlasů a nutná oprava, nevím si rady
Osobní informace: