Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » První barvení

První barvení

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Pavlína a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5104 Odpovědět
    Pavlína
    Host

    Dobrý den, prosím o Vaši radu, zda mohu na vlasy použít barvu. Jelikož jsem na druhé straně republiky, nemohu přijet k Vám do salonu. Ráda bych v odrostech zakryla šediny. Začátkem února proběhl melír a tónování, za 3 týdny opět tónování. S odstínem, trošku studeným jsem byla spokojená, ale po 2. umytí se tón vymyl. Mohla bych tedy začít užívat barvu? A pokud ano, prosím o doporučení. Děkuji

    #5105 Odpovědět
    Pavlína
    Host

    Odrosty

    #5106 Odpovědět
    Pavlína
    Host

    #5107 Odpovědět
    Pavlína
    Host

    A takto vypadá odstín barvy, se kterým jsem spokojená a ráda bych ji chtěla zachovat.Odstin aktualni

    #5108 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Pavlíno,

    pokud byste se rozhodla pro přírodní barvu tak musíte počítat s tím, že vlasy už budou dále odrůstat ve Vaší přirozené tmavosti a světlejší zůstanou jen tam, kde máte šediny. Rostlinné barvy neumí zesvětlovat.

    Jedině na šedinách vpředu, kde jich je více, by šlo dosáhnout stejného blond odstínu jako je v délkách. Jinde by vlasy zůstaly tmavé.

    Je také možné světlé délky začít lehce zatmavovat, aby přechod nebyl tolik výrazný. Ale všechny zesvětlené vlasy by zůstaly světlejší, dokud by neodrostly.

    Tak mi dejte vědět, jestli byste to takto chtěla, a pak bych Vám mohla namíchat barvu.

    hezké svátky

    Zita

     

    #5109 Odpovědět
    Pavlína
    Host

    Dobrý večer, děkuji za odpověď. Tmavou barvu jsem již zkusila, když jsem si přestala aplikovat melir a sama sobě jsem se nelíbila. Už je to dlouho, co jsem přešla na blond a oko si zvyklo.

    I tak Vám velmi děkuji za Váš čas a přeji mnoho spokojených zákaznicnic

    Pavlína

     

     

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: První barvení
Osobní informace: