Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Rada s vlnitými vlasy

Rada s vlnitými vlasy

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5202 Odpovědět
    K.
    Host

    Krásný den,

    ráda bych se k Vám objednala, ale ještě jsem se chtěla nejdříve zeptat.

    Už to budou tak cca 2 roky, co se mi začaly vlasy vlnit. Používám přírodní kosmetiku, snažím se nečesat za sucha, nemám na vlasech ráda moc přípravků a znovu jsem se začala barvit hennou. Zkouším principy metody CGM, ale nějak na to nemám energii.

    Budete mi schopné poradit ohledně vlnitých vlasů? Miluju, když se mi vlní, ale potřebuju poradit jak to ráno hodit nějak do pucu nejlépe do 5ti minut, aby mi to přes den vydrželo. Ráda bych od Vás odešla nejen s krásně upravenými vlasy, ale s pocitem, že účes jaký mám na hlavě jsem si schopná udělat sama bez pomocí kulmy.

    děkuji

    K.

    #5204 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den,

    v vlnitými vlasy Vám rádi poradíme a pomůžeme. Naší prioritou není vypouštět odsud zákaznice se super “udělanou” hlavou (i když se samozřejmě snažíme, aby to hezké bylo), ale chci říct, že nejdůležitější je podle nás právě to, aby vlasy držely i doma po dalších mytích a zákaznice byly schopné se o ně jednoduše postarat.

    Takže Vaše vlasy skoukneme, řekneme, jaké máte možnosti a podle toho se pak zvolí střih + doporučíme co s nimi dělat (nebo naopak nedělat) doma.

    Objednat se můžete telefonicky na 775 374 065, budeme se těšit 🙂

    zdravím,
    Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Rada s vlnitými vlasy
Osobní informace: