Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Šediny

Šediny

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4880 Odpovědět
    Dana
    Host

    Dobrý den, mluvila jsem s vama telefonicky. Mám už 3 roky tonovane šedivé vlasy (cca z 50% )maskou Schwarzskopf chromo id. Chtěla bych se vrátit k přírodnímu tonovani. Vlasy mám spis tvrdé a suché no trochu chemlon, bývala jsem vlnovlaska. Přirozená barva byla hnědá světlejší…oči mám hnědozelene, opaluju se dobře…Momentálně jsem těhotná a nějak se to už nevlni jako dřív…. Chtěla bych nějaký přirozený odstín ke mě. Jdu na malibu C aby se to trochu vycistilo a nadchla me možnost namíchane henny. I když jsem prvně uvažovala nad blond z vaseho e-shopu….ideálně něco jako popelava přirozená blond?bezova? Nevím…muže být tmavší blond? Zase aby to odrustalo nenapadne když nebude čas na barvení…

    #4881 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Dano,

    barvu Vám ráda namíchám, ale aby to mělo smysl, potřebovala bych vlasy vidět. Můžete je prosím nafotit a vložit je sem přes ikonku vpravo nahoře? Vím, že jste chtěla barvit hned po stahování barvy, ale pro ideální výsledek bude určitě lepší je nafotit až PO stažení barvy (celek i samostatně odrost, kde budou vidět šediny). Výsledek totiž závisí nejvíce na podkladu, a podle toho, jaký odstín vlasy nakonec budou mít, bych teprve barvu namíchala.

    hezký den, Zita

    #4891 Odpovědět
    Dana
    Host

    <p style=”text-align: left;”>Dobrý den, tak aktuálně foto po malibu C a po cca týdnu henna Pšenička blond od vás. Poprvé to nechytlo vůbec bych řekla.  Jen jsem ještě nepřišla na to jak tu fotku vložit.</p>

    #4892 Odpovědět
    Dana
    Host

    po mC a henne

    #4894 Odpovědět
    Dana
    Host

    Dobrý den, fotky jsem poslala na e-mail.🙏🙂

    #4896 Odpovědět
    Zita
    Správce

    #4897 Odpovědět
    Zita
    Správce

    #4898 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Dano,

    vložila jsem fotky z e-mailu, po jedné už to šlo 🙂

    Barvu na míru Vám namíchám,  teď už nebude problém vlasy sjednotit. Poprvé byste obarvila celé vlasy, a u dalších barvení už vždy jen odrost.  Pokud Vám nějaká Pšeničná blond zbyla,  můžete ji později využít smíchanou s Casií jen jako regeneraci do konců.

    U dalšího dobarvování je důležité dávat barvu jen na odrost, aby se udržel stejnoměrný tón. Pokud byste dávala barvu vždy na celé vlasy, tak by postupně tmavly a odrost by pak působil nedobarveně – je to opravdu důležité. Pro “pocit z barvy” na celých vlasech se pak právě používá jen bezbarvá Cassia, pořípadně s trochou té Pšeničné (cca 5:1)

    6-8 týdnů to pak vydrží bez problémů, odrost nebude příliš výrazný.

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    https://www.haaro-naturo.cz/cassia-2/

    A když pak pošlete fotku obarvených vlasů, budu moc ráda. Klidně zase na e-mail a já si ji sem vložím 🙂

     

    zdravím, Zita

    #4908 Odpovědět
    Dana
    Host

    Dobrý den, barva je skvělá, cítím se mnohem lépe. Vlasky jsou přirozené a zdravé. Fotku pošlu. 🕊🙏😘

    #4910 Odpovědět
    Dana
    Host

    #4911 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Děkuji za foto, barva opravdu vypadá moc hezky 🙂

    Teď jen nezapomeňte dobarvovat POUZE odrost, aby barva zůstala stejnoměrná…

    krásný podzim,
    Zita

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Šediny
Osobní informace: