Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Studená světle hnědá barva

Studená světle hnědá barva

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 10 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4805 Odpovědět
    Kamila Legátová
    Host

    Dobrý den Zito, chtěla bych se zeptat, jak s hennou dosáhnout studenou světle hnědou barvu? Všechny světlejší odstíny v nabídce jsou spíše do měděna, do studena se zdá být až popelave hnědá, ale ta už je pro me hodne tmavá. Šlo by docílit např přidáním jahodové blond do popelave hnědé Khadi? Moc děkuji, krásný den, Kamila

    #4806 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Kamilo,

    přídavkem Jahodově blond se studená nedocílí, spíš naopak. Jak moc studená barva se podaří namíchat, záleží nejvíce na podkladu – tedy na tom, jaké vlasy teď máte. Zkuste mi je trochu popsat, případně nafotit. Hlavně tedy jak moc tmavé teď jsou, jaký odstín, jestli je máte barvené a čím, a jestli máte šediny a kolik. Prostě co nejvíce informací a zkusíme něco vymyslet.

    zdravím, Zita

    #4813 Odpovědět
    Kamila Legátová
    Host

    Dobrý den Žito, moje vlastní barva je taková ta světle hnědá myši 🙂 Barvila jsem poslední cca dva roky střídavě khadi popelave hnědá, tmavě hnědá, oriskove hnědá – vždy jen k hlavě na odrosty a cca 10cm délky, občas jahodová blond na celé vlasy. Konce mám vysisovane,  a to se mi líbí. Teď jsem udělala hloupost, že se mi nechtělo barvit a šla jsem ke kadeřnici a ta mi dala hodně teplé světle hnědou a je to hodně zrzave. Naštěstí jen příliv, takže vymyvam. Moje představa je u hlavy tmavší- studená hnědá, ale ne tak moc tmava jako popelave hnědá a konce zase nechat přirozeně sisovat,  tam mi pak nevadí teplé odlesky. Sediny mam sem tam, to bych zatim neřešila. Přikládám fotky, u hlavy je teď hodně ten narezly příliv. Moc děkuji za radu🙂

     

     

     

    #4814 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Jestli tomu dobře rozumím, nechcete ztmavovat, ale dodat studený odstín na horní část.  Jen se obávám, že po přelivu se vlasy budou ještě postupně zesvětlovat (jak se bude vymývat pigment, zůstanou vlasy jen zesvětlené peroxidem), a pak se asi bude tvořit trochu tmavší odrost.. Zkusila bych namíchat světlou studenou blond barvu, která na Vašem podkladu vytvoří studenou světle hnědou. Ale asi bude potřeba více vrstev.

    Jak bude část barvená přelivem odrůstat ,tak se to bude měnit, ale nijak výrazně.

    Pokud souhlasíte, objednejte si barvu na míru, vyjde Vám na dvě barvení, a podle výsledku to potom můžeme zhodnotit, případně upravit. První barvení udělejte na celé vlasy, druhé pak jen na odrost. Budu ráda, pokud to sem pak nafotíte a napíšete, jak to dopadlo 🙂

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

     

    zdravím,

    Zita

    #4828 Odpovědět
    Kamila Legátová
    Host

    Zdravím Vás Zito,

    a posílám fotky po barvení barvou na míru. Jde to postupně, ale s výsledkem jsem moc spokojená🙂

    1.foto hned po nabarvení, barvila jsem záměrně jen asi do půlky hlavy, na zbytku je moje milovaná jahodová blond.

    #4829 Odpovědět
    Kamila Legátová
    Host

    A tady fotka po 2. barveni🙂

    Barvila jsem je do 10-15 cm od hlavy.

    #4830 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý večer Kamilo,

    máte moc hezké vlasy 🙂 Jsem ráda že barva sedla, tak uvidíte jak se to bude vymývat a jak to bude vypadat až to trochu odroste. Když to pak u hlavy bude výrazněji jiné a budete potřebovat barvu upravit tak zase dejte vědět…a nezapomeňte nechávat zastřihávat konečky 🙂

    hezký víkend

    Zita

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
Odpověď na: Studená světle hnědá barva
Osobní informace: