Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Tónovaní melírovaných vlasů blond.

Tónovaní melírovaných vlasů blond.

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 5 měsíci a 4 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4912 Odpovědět
    Petra
    Host

    Moc zdravím paní Zito.

    Mohla byste mi prosím poradit jak nejlépe natónovat melírované vlasy?  (přešla jsem z tmavých vlasů během necelých 3 let na světlé). Aktuálně mám za sebou 3 krát mikromelír (po 3 měsících), naposled obrácený melír+tónovaní Davines tonery.(do pískova)

    Ráda bych aby nebyl vidět přechod mezi odrosty, odstín spíše do mírného tepla , ale ne zase moc. Určitě ne do zrz, ani svítivá blond. Zároveń aby nebyl problém s dalším případným melírem, pokud se rozhodnu v něm pokračovat.

    Fota která zasílám jsou aktuálně 6 týdnů od melíru a přelivu.

    Moc děkuji

    #4913 Odpovědět
    Petra
    Host

    Dodatek foto

    #4914 Odpovědět
    Petra
    Host

    dodatek foto 2

    #4915 Odpovědět
    Petra
    Host

    Ps.Vlasy mám hodně jemné, mírně zvlněné po umytí.

    Děkuji 🙂

    #4917 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Petro,

    blond barvu v co nejpodobnějším odstínu Vám ráda namíchám. Aby byl přechod co nejméně výrazný, bude potřeba barvit takto: Namíchanou barvu byste nanesla JEN na odrost, a do zbytku vlasů po celé délce pak tuto barvu namíchanou s Cassií v poměru 1:2. Tak budou vlasy hezky stejnoměrné a ošetřené po celé délce. Při dalších barveních byste dobarvovala už jen odrost, do délek by se následně dávala podle potřeby samotná Cassie, případně jen s malým zbytečkem blond barvy. U světlých odstínů je důležité toto dodržovat, aby konce postupně nezískávaly výraznější odstín.

    Podle fotek mi připadá, že nemáte velký rozdíl v tmavosti odrostu a odbarvovaných vlasů. je tedy možné, že vlasy už do tmava moc odrůstat nebudou. Ale kdyby přeci jen ano, tak lehké zesvětlení přes tuto namíchanou  blond barvu nebude problém.

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    https://www.haaro-naturo.cz/cassia-2/

    https://www.haaro-naturo.cz/cassia/

    Do košíku si dejte barvu na míru a vyberte si jednu z Cassií – není v nich žádný zásadní rozdíl. Do poznámky k objednávce stačí napsat, že informace k odstínu jsou v poradně – vše si dohledám:).

    hezký večer a zdravím,
    Zita

     

    #4918 Odpovědět
    Petra
    Host

    Milá Zito,

    moc Vám děkuji za odpověď a rady :-).

    Udělám jak píšete :-).

    Jen pro jistotu Vám ještě zasílám níže fota, když “rozhrnu ” vlasy vzadu na hlavě.., tam jsou ještě více tmavé…

    Na vršku hlavy a na spáncích už je barvy opravdu minimálně.. tam jsem téměř bílá. Jen ještě trošku kolem obličeje v první části pěšinky se objevuje moje původní barva. Tak snad to nemění Vaši odpověď. Tohle bych řešila případně melírem “jednou za čas”, nebo možná by to mohlo vypadat dobře i kdyby to odrostlo 🤔? Takže kombinace blond-tmavší..ve spodní části hlavy.

    Ještě jednou Vám moc děkuju  a vyzkouším vše jak píšete. 🌹😊

    Krásné dny

    Petra 

     

    #4919 Odpovědět
    Petra
    Host

    #4920 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Myslím, že melír už ani nebude potřeba 🙂 Kde je šedin hodně tak se vlasy krásně natónují do blond a trochu tmavší zadní část většinou nevadí. Uvidíte po pár měsících, až to celé trochu odroste…

    Budu ráda za zpětnou vazbu na odstín, není problém ho časem ještě doladit – zjemnit nebo naopak zvýraznit. Většinou po druhém nebo třetím barvení, až bude vidět větší kus.

    A moc prosím foto po barvení – hlavně odrostu…děkuji 🙂

    #4921 Odpovědět
    Petra
    Host

    Tak to jsem ráda, mooc děkuji 🌹😊. A určitě foto přidám, jak to vše zvládnu :-).

    Krásné dny

    #4922 Odpovědět
    Petra
    Host

    Ps.ještě prosím poslední dotaz…

    Dá se případně přimíchat do barvící směsi nějaký esenciální olejíček (např.levandule atd.)?

    V mládí jsem se barvila henou a vůně byla na mě dost “silná”, tak jen se chci zeptat zda se dá něčím korigovat :-). Když ne , tak to určitě zvládnu :-).

    Děkuji moc

    #4923 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Raději nic nepřidávat, může to ovlivnit výsledek. Obecně je důležité nedávat do barev nic olejovitého, všechno mastné snižuje barvící schopnost.

    Každá barva voní jinak (podle obsažených bylin) a blond barvy jsou uplně jiné než čistá henna.

    Zkuste vydržet 🙂

    #4924 Odpovědět
    Petra
    Host

    Rozumím, určitě nic nepřidám :-). Moc děkuji

    Krásné dny

    Petra

    #4934 Odpovědět
    Petra
    Host

    Moc zdravím, a děkuji za velkou “bleskovou “rychlost zaslání barvy 😊🌹.

    Jen ještě prosím jeden dotaz- bude se barva vymývat, nebo bude vidět nějaký odrost?

    Děkuji za vše a krásné dny 🙂

    Petra

    #4935 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Rádo se stalo 🙂

    Barva se nejvíc bude vymývat z melírovaných konců, nahoře bude spíš odrůstat. Ale protože blond barvy jsou velmi jemné, odrost nebude téměř patrný. Víc bude za 2-3 měsíce vidět rozdíl mezi melírovanými a přírodně barvenými vlasy, než samotný odrost u hlavy. Ale i tak budou všechny přechody nenápadné, a čím dál od hlavy budou, tím to bude lepší…

    Zita

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
Odpověď na: Tónovaní melírovaných vlasů blond.
Osobní informace: