Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Tuhý šampon před barvením vlasů

Tuhý šampon před barvením vlasů

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 8 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4931 Odpovědět
  Lada Šmejkalová
  Host

  Dobrý den, objednávám opakovaně od Vás produkty, jsou super. Přírodní barvy, tuhé šampony – mýdlíčka . Nejlépe mě vyhovuje, vzhledem k rozčesávání a poté další úpravu vlasů, tuhý šampon před barevním. Mohu tento šampon používat jako šampon na normální mytí, tzn. 2x do týdne? Nebude se barva příliš rychle vymývat? Používám Khadi medium brown. Barvím tak cca za 4 týdny.

  Děkuji za odpověď a pozdravcuji, Lada Šm.

   

  #4933 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý večer Lado,

  při používání tohoto šamponu se barva sice nebude rychleji vymývat, ale na běžné mytí bych ho přesto nedoporučovala. Neobsahuje totiž žádnou pečující složku – ty jsou před barvením nežádoucí kvůli přilnavosti barvy.  Pokud se s ním umyjete občas i mimo barvení tek se nic nestane, ale při pravidelném mytí by pokožku hlavy vysušoval – je to takové čisté odmašťovadlo.

  Pokud Vám jinak vyhovuje, tak zkuste vybrat podle typu Vašich vlasů některý ze šamponů Na objem, Kávový  (oba pro jemné a normální vlasy), Na uhlazení (na silné), Na mastné (pokud se více mastí – je trochu objemový) nebo Na lupy (ten je zase trochu uhlazující) – tyto mají stejný základ jako šampon Před barvením, ale s pečujícími složkami (to jsou oleje, bylinkové extrakty, hydratační, hojivé a zklidňující složky atd).

  Konopný a měsíčkový šampon mají základ trochu jiný, o trošku míň pění.

  A nedá mi to, musím to napsat 🙂 – naše tuhé šampony nejsou mýdla. Mýdlo je jiný druh výrobku s úplně jinými vlastnostmi při mytí vlasů, napsala jsem o tom článek na blog

  https://www.haaro-naturo.cz/blog/konec-zmatku-v-tuhych-samponech/

  vím, že se tohle označení běžně používá, ale když ono to působí hrozný zmatky….tak se omlouvám za hnidopišství, ale nedá mi to 🙂 🙂 🙂

  jsem moc ráda že Vám jinak vše sedí
  děkuji a zdravím
  Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Tuhý šampon před barvením vlasů
Osobní informace: