Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Vhodný odtieň

Vhodný odtieň

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mima a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5075 Odpovědět
  Miriam Jambrichová
  Host

  Dobrý deň ja by som potrebovala nájsť vhodný odtieň na moje už kúsok šedivé vlasy.. Aby vlasy boli leskle zdravé. Ďakujem

  #5078 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Miriam,

  abych Vám mohla pomoct s výběrem odstínu, je k tomu od Vás zapotřebí spoustu informací 🙂

  Podívejte se prosím do prvního příspěvku v menu PROHLÉDNOUT DOTAZY, tam je sepsané co všechno potřebuju vědět.. Ideálně se ještě vyfoťte a vložte sem fotky, musí se jedna po druhé a každá zvlášť potvrdit.

  Pak můžeme zkusit něco vymyslet 🙂

  zdravím,
  Zita

  #5079 Odpovědět
  Mima
  Host

  Dobrý deň. Mám tmavo hnedú prirodzenú farbu vlasov. Zatiaľ vôbec nefarbené vlasy, používam prírodny tuhý šampón. Potrebovala by som poradiť ohľadne prekrytia šedivych vlasov, sú to skôr pramene. Mám krátke jemné vlasy. Rada by som prekryla tie šediny a aby boli vlasy zdravo lesklé. Ďakujem 

  #5080 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Miriam,

  máte v zásadě tři možnosti. Použít blond barvu, měděnou nebo hnědou.

  Jak by to vypadalo:
  Blond barva nechá Vaši přirozenou tmavou beze změny, jen šediny budou blond a bude to vypadat jako jemný melír. Může být buď výrazný zlatý, nebo jemný studený blond.

  Měděná barva udělá šediny výrazně zlato měděné až měděné, podle konkrétního odstínu. Tmavé vlasy se “prozáří” a budou působit rrochu světlejším dojmem. Tato varianta by byla nejvýraznější, tmavé vlasy můžou být až do červena.

  Hnědé odstíny Vaši tmavou barvu lehce ztemní, zvýrazní, a můžou vypadat i o něco tmavší. Šediny lehce ztmavnou, budou méně výrazné, ale stále světlejší než zbytek vlasů.

  Blond a hnědou variantu je možné zvolit buď studený nebo teplý odstín, měděná bude vždy teplá a hodně výrazná.

  Ve všech případech se vlasy budou hezky lesknout a oživí se.

  Tak mi prosím dejte vědět, která varianta by se Vám nejvíc zamlouvala a potom doladíme konkrétní odstín. Také bych ještě poprosila o více fotek, i z boku, aby byly vidět skráně – kolik je tam šedin.

  zdravím, Zita

  #5081 Odpovědět
  Mima
  Host

  Ďakujem. Ja sa neviem rozhodnúť medzi hnedou alebo medenou. Nechala by som to na vás, ak by vám to nevadilo a posielam fotky.

  #5082 Odpovědět
  Mima
  Host

  #5083 Odpovědět
  Mima
  Host

  #5088 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Miriam,

  v tom případě bych zkusila něco mezi měděnou a hnědou, a podle výsledku můžete pak buď měděnou více zvýraznit, nebo přejít k tmavší, hnědé.

  Barvu bych Vám namíchala tak, aby na Vašich vlasech vytvořila hezký odstín “prozářené hnědé” na tmavých vlasech a šediny udělala světle měděné, ale nic divokého 🙂 Směs vystačí na 2 – 3 barvení, a pokud byste potom chtěla barvu trochu změnit, nebude problém.

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  zdravím,
  Zita

  #5100 Odpovědět
  Mima
  Host

  Dobrý deň. Ďakujem za odpoveď

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
Odpověď na: Vhodný odtieň
Osobní informace: