Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Vlasový olej Color care 50ml

Vlasový olej Color care 50ml

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5130 Odpovědět
  Klára
  Host

  Dobrý den,

  Je tento vlasový olej (Vlasový olej Color care 50ml) vhodný na vlasy po barvení henou? Případně, mám zákaznici doporučit zakoupení k tomuto oleji také aloe vera pro naředění? Děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním pěkného dne Klára Šlezigrová

  #5133 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Kláro,

  po barvení hennou (resp. jakoukoli přírodní barvou) je vhodný jakýkoli olej, všechny barvu hezky zafixují. Konkrétní se vybírá podle stavu vlasů nebo vlasové pokožky.

  Jestli ho ředit Aloe nebo ne, záleží na vlasech. V zásadě samotné neředěné oleje jsou vhodné jen pro velmi silné, hrubé vlasy. Na normální nebo dokonce jemné je lepší naředit je. Tak se totiž olej po vlasech, nebo po vlasové pokožce, hezky  roznese v tenké vrstvě a mnohem lépe se pak vymývá. Nehledě na to, že je pak lepší hydratace. Pokud by se dal samotný olej na jemné vlasy, tak se normálním mytím pořádně nevymyje, vlasy zůstanou trochu mastné. Na důkladné vymytí by bylo potřeba vlasy pořádně vydrbat šamponem vícekrát za sebou, a to se zase vlasy i pokožka vysuší.

  zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Vlasový olej Color care 50ml
Osobní informace: