Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Z intenzivního melíru k přirozené barvě

Z intenzivního melíru k přirozené barvě

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5032 Odpovědět
    Eva
    Host

    Dobrý den, i když bych ráda zůstala u světlejších vlasů, což vím, že přírodní barva nezesvětluje, ale obarvené šediny by pak mohly mírně prosvětlit. Přesto hlavně kvůli odrostům  a tomu, že po melíru a blond obarvení vám vlasy velmi poničené, bych chtěla přejít k přírodnímu co nejsvětlejšímu odstínu barvení. Mohla byste mi, prosím, poradit, kterou barvu objednat a jak postupovat s mými odrosty a obarvenými vlasy? Moc děkuji

    #5033 Odpovědět
    Eva
    Host

    #5034 Odpovědět
    Eva
    Host

    #5035 Odpovědět
    Eva
    Host

    #5036 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Evo,

    barvu Vám ráda připravím, na melíry ji vždy míchám – je to takové jemné ladění odstínu.

    Máte pravdu že šediny to prosvětlují, ale stejně počítejte s tím, že vlasy budou odrůstat celkem dost do tmava, k Vaší přirozené barvě.

    Teď máte dvě možnosti. Buď se snažit zachovat co nejsvětlejší konce, a šediny nahoře v odrostu jen natónovat do stejného odstínu jako máte melíry. Tak to zůstane nejsvětlejší jak to jde, i když délky by stejně o fous ztmavly. Nebo zesvětlenou část začít lehce ztmavovat, aby přechod nebyl tak znatelný. Ale i přes zatmavování délky zůstanou světlejší, nemusíte se bát, že by to celé najednou ztmavlo. Navíc z těch zesvětlovaných vlasů se barvy hodně vymývají, takže se musí průběžně stále dobarvovat a vrstvit. Vypadá to ale přirozeněji.

    Asi budete chtít zůstat ve studeném tónu, podle fotek. Pak se musí ztmavovat velice opatrně a postupně, barvy se na sebe vrství – každé barvení je jedna vrstva. Zpočátku to tedy není moc vidět, a až po druhém nebo třetím barvení je to více znát. Můžete tak kdykoli říct že to takhle stačí.

    Tak mi dejte vědět, která varianta pro Vás přichází v úvahu, podle toho bych barvu namíchala.

    https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

    zdravím, Zita

     

    #5064 Odpovědět
    Eva
    Host

    Dobrý den, moc děkuji za odpověď, zvažovala jsem celý návrh a ráda bych se postupně dostala k barvě mých přirozených vlasů. I když je tmavší než kterou teď nosím. Proto bude asi lepší druhá navrhovaná varianta. Prosím o namíchání. Jak mám postupovat přímo s objednáním? Velmi děkuji, Eva

    #5066 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Evo,

    barvu jsem dnes namíchala a posílám. Nejdříve si naneste první odstín na odrost, potom druhý do délek.  Vše zabalte dohromady a nechte hodinu. S barvami Vám dorazí podrobný návod.

    Balení vystačí na 2 barvení. Druhou vrstvu můžete dát klidně i dříve, po 2-3 týdnech, pokud se Vám to začne rychle vymývat. Pak se ozvěte, podíváme se na to a případně bych Vám pak další barvu namíchala zase  o něco tmavší.

    zdravím, Zita

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
Odpověď na: Z intenzivního melíru k přirozené barvě
Osobní informace: