Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Z intenzivního melíru k přirozené barvě

Z intenzivního melíru k přirozené barvě

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 1 týdnem a 2 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5032 Odpovědět
  Eva
  Host

  Dobrý den, i když bych ráda zůstala u světlejších vlasů, což vím, že přírodní barva nezesvětluje, ale obarvené šediny by pak mohly mírně prosvětlit. Přesto hlavně kvůli odrostům  a tomu, že po melíru a blond obarvení vám vlasy velmi poničené, bych chtěla přejít k přírodnímu co nejsvětlejšímu odstínu barvení. Mohla byste mi, prosím, poradit, kterou barvu objednat a jak postupovat s mými odrosty a obarvenými vlasy? Moc děkuji

  #5033 Odpovědět
  Eva
  Host

  #5034 Odpovědět
  Eva
  Host

  #5035 Odpovědět
  Eva
  Host

  #5036 Odpovědět
  Zita
  Správce

  Dobrý den Evo,

  barvu Vám ráda připravím, na melíry ji vždy míchám – je to takové jemné ladění odstínu.

  Máte pravdu že šediny to prosvětlují, ale stejně počítejte s tím, že vlasy budou odrůstat celkem dost do tmava, k Vaší přirozené barvě.

  Teď máte dvě možnosti. Buď se snažit zachovat co nejsvětlejší konce, a šediny nahoře v odrostu jen natónovat do stejného odstínu jako máte melíry. Tak to zůstane nejsvětlejší jak to jde, i když délky by stejně o fous ztmavly. Nebo zesvětlenou část začít lehce ztmavovat, aby přechod nebyl tak znatelný. Ale i přes zatmavování délky zůstanou světlejší, nemusíte se bát, že by to celé najednou ztmavlo. Navíc z těch zesvětlovaných vlasů se barvy hodně vymývají, takže se musí průběžně stále dobarvovat a vrstvit. Vypadá to ale přirozeněji.

  Asi budete chtít zůstat ve studeném tónu, podle fotek. Pak se musí ztmavovat velice opatrně a postupně, barvy se na sebe vrství – každé barvení je jedna vrstva. Zpočátku to tedy není moc vidět, a až po druhém nebo třetím barvení je to více znát. Můžete tak kdykoli říct že to takhle stačí.

  Tak mi dejte vědět, která varianta pro Vás přichází v úvahu, podle toho bych barvu namíchala.

  https://www.haaro-naturo.cz/barva-na-miru/

  zdravím, Zita

   

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Z intenzivního melíru k přirozené barvě
Osobní informace: