Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » Změna barvy

Změna barvy

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 4 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4964 Odpovědět
    Bára
    Host

    Dobrý den,

    barvím se barvou Khadi tmavá blond 25 g v kombinaci s oříškovou 5 g.

    Moje přirozená barva byla světlejší, taková ani ne blond ani ne hnědá. Nafotila jsem svoje vlasy, chtěla bych je trochu změnit, zesvětlit, zatraktivnit 🙂 ve studeném tónu.

    Měla byste nějaký nápad? Jak by vypadala jahodová blond? Nebo doporučíte Vámi namíchanou barvu. Jsme otevřená všemu.

    Moje vlasy jsou velmi jemné, mají tendenci se mastit. Potřebují dodat objem. Doporučte mi prosím i vaši kosmetiku.

    Děkuji a těším se na spolupráci,

    Bára

    #4967 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Báro,

    myslím že trochu změnit vlasy nebude problém, ale zesvětlení přírodními barvami bohužel nejde. Jde je ale trochu “rozsvítit”, a pak působí o něco světlejším dojmem, jsou takové zářivější. K tomu je ale potřeba použít teplejší odstín. Rozhodně bych Vám nenavrhovala nic měděného, ale spíš zlato-hnědou nebo béžovou a podle výsledku by se pak mohla dát i výraznější barva. Jen mi ještě napište, jestli máte šediny. Podle prostřední fotky to vypadá že tam nějaké jsou, ale na té další už ne tak nevím, jestli to není jen odlesk.

    Podle toho by se pak volila barva. Jahodová by byla myslím moc do měděna, zvlášť jestli je tam u hlavy nějaká šedina. Jestli se Vám podle popisu líbila, tak bych ji ale určitě zpočátku trochu “naředila”, ale to až podle těch šedin.

    Také mi prosím napište, co za kosmetiku používáte teď a co všechno dáváte na vlasy, i to může maštění ovlivňovat.

    zdravím, Zita

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Změna barvy
Osobní informace: