Přeskočit na obsah
Domů » Témata » Váš dotaz » zpomalení růstu vlasů

zpomalení růstu vlasů

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zita a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4901 Odpovědět
    Maty Paul
    Host
    1. Přeji krásný den, chtěl jsem se zeptat zda existuje něco na zpomalení růstu vlasů? Vlasy nemám nijak zničené, naopak odjakživa pevné a husté. Vždy jsem si s nimi dost vyhrál, ale i přesto že si udržuji vlasy poměrně krátké (po uši) , musím ke kadeřnici co 14 dnů abych je neměl po ramena, opravdu rostou neskutečně rychle a jsem z toho upřímně unavený. Neměli byste na to nějaký tip? Předem moc děkuji.
    #4902 Odpovědět
    Zita
    Správce

    Dobrý den Maty,

    děkuji za zajímavý a ojedinělý dotaz 🙂
    Obávám se ale, že je zcela mimo moje kompetence. Rychlost růstu je těžko ovlivnitelná a určitě na ni vnější vlivy, které kadeřnice nebo výrobci kosmetiky obecně mohou uplatnit, mají stěží nepatrný účinek.

    Je mi tedy líto, ale s tímto problémem (co by za něj jiní dali 🙂 ) Vám neporadím. Snad jen tip jak si situaci zpříjemnit. Zkuste si najít kadeřnici nebo kadeřníka, ke kterým budete chodit opravdu rád a budete se do jejich podniku těšit. Nebo si nechat navrhnout delší střih, který tak častou úpravu nevyžaduje. Případně, pokud chcete vlasy velmi krátké, můžete se naučit upravovat si je sám strojkem. Jinak mě už opravdu nic nenapadá…

    zdravím,
    Zita

     

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: zpomalení růstu vlasů
Osobní informace: